Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Порядок реєстрації та ведення журналу використання рро

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі документи повинен надати СПД при реєстрації наступного журналу використання РРО?

25.08.2011

Реєстрація другого та наступних журналів використання реєстратора розрахункових операцій здійснюється за поданням суб’єктом підприємницької діяльності письмової заяви довільної форми та довідки про реєстрацію журналу використання РРО.

Читати далі »

Який порядок ведення журналу використання РРО?

25.08.2011

Журнал використання реєстратора розрахункових операцій слід вести в такому порядку: - на початку використання журналу на титульній сторінці зазначати дату, на сторінках 3 - 4 записати повний перелік осіб, які мають право доступу до РРО; - підклеювати на відповідних сторінках усі Z-звіти у день їх друкування; - обліковувати в розділі 2 журналу перевірки з питань порядку проведення розрахунків при здійсненні валютних операцій, при цьому посадова особа контролюючого органу заповнює графи 1-4 на початку проведення перевірки, графи 5 - 6 - наприкінці перевірки, а графу 7 заповнює на-прикінці перевірки особа, у присутності якої проводилася перевірка; - обліковувати ремонти та технічне обслуговування в розділі 3 журналу, при цьому графи 1-2 заповнює касир обмінного пункту безпосередньо після виходу РРО з ладу, графи 3-5 - представник центру сервісного обслуговування (у разі проведення ремонту чи технічного обслуговування) після відновлення використання РРО до початку реєстрації першої розрахункової операції; графи 6-7-касир обмінного пункту після виконання Z-звіту; - обліковувати в розділі 3 журналу відключення електроенергії, при цьому всі графи заповнює касир обмін-ного пункту; - після використання всіх сторінок у будь-якому розділі закінчувати використання журналу, зазначаючи на титульній сторінці відповідну дату.

Читати далі »

Чи повині посадові особи контролюючого органу проводити запис в журналі використання РРО при проведенні перевірки?

25.08.2011

Посадові особи контролюючого органу при проведені перевірки пункту обміну валюти повині провести запис в розділі 2 Журналу використання реєстратора розраункових операцій „Облік перевірок” та заповнити відповідні графи, а саме графи з 1 – 4 заповнюються на початку проведення перевірки, графи 5 - 6 - наприкінці перевірки, графа 7 також заповнюється наприкінці перевірки особою, у присутності якої проводилася перевірка.

Читати далі »

Який порядок реєстрації першого журналу використання РРО з купівлі – продажу іноземної валюти?

25.08.2011

Реєстрація першого журналу використання РРО здійснюється одночасно з реєстрацією РРО, або на підставі подання суб’єкта підприємницької діяльності письмової заяви довільної форми та реєстраційного посвідчення на РРО, яке повертається суб’єкту підприємницької діяльності. Посадова особа органу державної податкової служби здійснює запис у відповідному розділі книги реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, виписує довідку про реєстрацію журналу використання РРО у двох примірниках, а також здійснює записи у незаповнених рядках титульної сторінки журналу. Журналу використання РРО надається фіскальний номер, який збігається з фіскальним номером РРО та який є одночасно номером довідки про реєстрацію. Один примірник довідки надається суб’єкту підприємницької діяльності, другий - залишається в органі державної податкової служби. Термін реєстрації - не більше двох робочих днів з моменту подання суб’єкта підприємницької діяльності усіх необхідних документів.

Читати далі »