Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення норм при здійсненні розрахунків з купівлі-продажу іноземної валюти

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи передбачена адміністративна відповідальність за проведення операцй з купівлі-продажу іноземної валюти, з порядку, встановленого Національним банком України; та на кого складається протокол про адміністративне правопорушення?

25.08.2011

Відповідно до статті 26 Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (зі змінами та доповненнями) посадові особи та працівники торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, а також ...

Читати далі »

Чи передбачена адміністративна відповідальність за зміну курсу валюти з порушенням порядку встановленого Національним банком України?

25.08.2011

За порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі громадського харчування та послуг згідно зі ст.26 Закону України від 06.07.95 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" посадові особи та працівники торгівлі, ...

Читати далі »

Чи передбачена адміністративна відповідальність за здійснювання операції з купівлі-продажу іноземної валюти не за рахунок коштів банку?

25.08.2011

За порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі громадського харчування та послуг згідно ст.26 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" посадові особи та працівники торг...

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за непроведення розрахункових операцій через РРО, не роздрукування розрахункового документа, що підтверджує виконання операції з купівлі-продажу іноземної валюти, або проведення операції на неповну суму коштів?

25.08.2011

У разі не проведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, не роздрукування розрахункового документа, що підтверджує виконання операції з купівлі-продажу іноземної валюти, або проведення операції на неповну суму коштів застосовується фінансова санкція в розмірі 100 н.м.д.г. Посадові особи уповноважених банків та суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками з операцій купівлі-продажу іноземної валюти, притягуються до адміністративної відповідальності. Накладення штрафу здійснюється відповідно до вимог ст. 155 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність за незберігання протягом робочої зміни другого примірника розрахункового документа, що підтверджує здійснення операції з купівлі - продажу іноземної валюти?

25.08.2011

За порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі громадського харчування та послуг згідно ст.26 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями (далі ...

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена у разі використання незареєстрованого, або неопломбованого РРО, що використовується уповноваженим банком?

25.08.2011

У разі застосування, при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку реєстратора розрахункових операцій застосовується фінансова санкція в розмірі 100 нмдг. Посадові особи уповноважених банків та СПД що здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками з операцій купівлі-продажу іноземної валюти, притягуються до адміністративної відповідальності. Накладення штрафу здійснюється відповідно до вимог ст.155 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читати далі »

Яка відповідальність передбачена у разі невідповідності даних розрахункових документів, що підтверджують здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, даним їх других примірників, або даним фіскального звіту?

25.08.2011

У разі невідповідності даних розрахункових документів, що підтверджують здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, даним їх других примірників та/або даним фіскального звіту до уповноважених банків та суб`єктів підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками, застосовується фінансова санкція у розмірі 100 нмдг. Посадові особи уповноважених банків та СПД що здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками з операцій купівлі-продажу іноземної валюти, притягуються до адміністративної відповідальності. Накладення штрафу здійснюється відповідно до вимог ст.155 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читати далі »

Яка фінансова санкція передбачена у разі застосування при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти РРО, в який внесено зміни в програмно-технічні засоби, що реалізують фіскальні функції.

25.08.2011

та

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи буде вважатись порушенням, якщо у ящику РРО буде залишена готівка з попереднього дня?

25.08.2011

Готівка, залишена з попереднього дня у ящику РРО розмінна монета), повинна бути своєчасно оприбуткована в касі підприємства та проведена через РРО за допомогою операції „службове внесення”. У разі несвоєчасного оприбуткування готівки до підприємства застосовується штрафна санкція згідно з ст. 1 Указу Президента України від 12 червня 1995 року № 436/95 „Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки” у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми. У разі залишення готівки з попереднього дня у ящику РРО без операції „службове внесення” до підприємства застосовуються штрафна санкція згідно з ст.22 Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність у разі невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті.

Читати далі »

Чи передбачено застосування фінансових санкцій за невідповідність готівкових коштів та іноземної валюти на місці проведення розрахунків з купівлі- продажу іноземної валюти ?

25.08.2011

У разі перевищення суми готівкових коштів або іноземної валюти на місці проведення операцій над сумою коштів, яка зазначена у фіскальному звіті застосовуються фінансові санкції в п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено незбіг.

Читати далі »