Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій » Відповідальність за порушення норм при здійсненні розрахунків з купівлі-продажу іноземної валюти »

Яка передбачена відповідальність за незберігання протягом робочої зміни другого примірника розрахункового документа, що підтверджує здійснення операції з купівлі - продажу іноземної валюти?

Надрукувати документ
25.08.2011

За порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі громадського харчування та послуг згідно ст.26 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями (далі – Закон) посадові особи уповноважених банків та суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками з операцій купівлі-продажу іноземної валюти, притягуються до адміністративної відповідальності органами ДПС України. Відповідно до ст. 155 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 № 8073-Х, за не зберігання протягом робочої зміни другого примірника розрахункового документа, що підтверджує здійснення операції тягне за собою накладення штрафу: - на осіб, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти - від 3 до 6 н.м.д.г.; - на посадових осіб уповноважених банків або суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками з операцій купівлі-продажу іноземної валюти від 5 до 10 н.м.д.г. За повторні порушення, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, тягнуть за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, від 6 до 15 н.м.д.г. і на посадових осіб уповноважених банків або суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками з операцій купівлі-продажу іноземної валюти, від 10 до 20 н.м.д.г. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені, зокрема, статтею 155 прим. 1 Кодексу розглядають судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів відповідно до статті 221 Кодексу Статтею 4 Закону визначено, що уповноважені банки, що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, а також суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють ці операції на підставі агентських угод з уповноваженими банками, зобов'язані - зберігати протягом робочої зміни другий примірник розрахункового документа, що підтверджує здійснення операції. Застосування фінансових санкцій за не зберігання протягом робочої зміни другого примірника розрахункового документа, що підтверджує здійснення операції з купівлі-продажу іноземної валюти нормою Закону не передбачена. Разом з тим, відповідно до п. 3 ст. 18 Закону у разі невідповідності даних розрахункових документів, що підтверджують здійснення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, даним їх других примірників та/або даним фіскального звіту застосовується фінансова санкція у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.