Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Податкова застава »

Діє до 01.01.2011 Чи можуть бути передані в податкову заставу товари підприємства, що має податковий борг?

Надрукувати документ
25.08.2011

З метою захисту інтересів бюджетних споживачів п. 8.1 ст. 8 Закону України від 21.12.2000 № 2181-III ” Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами” передбачено, що активи платника податків, який має податковий борг, передаються в податкову заставу. Відповідно до пп. 8.2.2 пп. 8.2 ст. 8 Закону № 2181-III право податкової застави поширюється на будь-які види активів платника податків, які перебували в його власності (повному господарському віданні) у день виникнення такого права, а також будь-які інші активи, на які платник податків набуде прав власності в майбутньому, до моменту погашення його податкових зобов’язань або податкового боргу. Згідно з п. 1.7 ст. 1 зазначеного Закону активами вважаються кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать платнику податків на праві власності або повного господарського відання. Оскільки будь-яких винятків стосовно поширення податкової застави на окремі активи, зокрема, готову продукцію, товари і товарні запаси, в Законі № 2181-III не передбачено, такі активи можуть бути об’єктом податкової застави на загальних підставах.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.