Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Податкова застава »

Діє до 01.01.2011 Які штрафні санкції застосовуються до платника податків, який без попередньої згоди з податковим органом ліквідував активи, які знаходяться в податковій заставі?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. "в" пп. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8 Закону України від 21.12.2000р. № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями (далі - Закон N2181) платник податків, активи якого перебувають у податковій заставі, повинен отримати письмове узгодження податкового органу (податкового керуючого) по операціях з ліквідації об'єктів нерухомого або рухомого майна, за винятком випадків їх ліквідації внаслідок обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин) або відповідно до рішень органів державного управління. Законом N 2181 чітко визначено, що штраф застосовується до платника податків за відчуження майна, яке перебуває в податковій заставі, без згоди з податковим органом. Відчуження майна передбачає передачу права власності на таке майно. У випадку ліквідації активів, що перебувають у податковій заставі, без узгодження з податковим органом, відчуження майна не відбувається, оскільки така операція ліквідації активів не передбачає переходу права власності на такі активи, а тому до такого платника податків не застосовується штраф, встановлений підпунктом 17.1.8 пункту 17.1 статті 17 Закону N 2181. На незастосування вказаних штрафів не впливає наявність або відсутність залишкової вартості активів, що ліквідовані. Однак, уразі якщо платник податків порушує правило відчуження активів, визначені пунктом 8.6 статті 8 Закону № 2181 до платника податків може бути застосовано адміністративний арешт активів платника податків (літера "а" підпункту 9.1.2 статті 9 Закону N 2181) та/або Кримінального кодексу України до посадових осіб платника податків може бути застосовано кримінальну відповідальність.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.