Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків »

Діє до 01.01.2011 Який порядок розгляду декількох заяв про надання розстрочення податкових зобов’язань (боргу) за різними платежами та на яку суму органом ДПС можуть надавати розстрочення за платежами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Підпунктом 14.4.4 п. 14.4 ст. 14 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181-III „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (далі – Закону №2181) визначено, що будь-який платник податків має право вимагати розстрочення чи відстрочення його податкових зобов’язань, а орган, уповноважений приймати рішення про розстрочення, відстрочення, зобов’язаний задовольнити таку вимогу. Проте розстрочення, відстрочення не можуть надаватися чи встановлюватися щодо податкових зобов’язань із ввізного мита, акцизних зборів, ПДВ при ввезенні товарів (робіт, послуг) на митну територію України, внесків до Пенсійного фонду України чи інших внесків у межах державного або обов’язкового соціального страхування, якщо інше не встановлено законами з цих податків, зборів (обов’язкових платежів) або цим Законом (пп. 14.4.3 п. 14.4 ст. 14 Закону № 2181). Отже, обмежень щодо кількості отримання розстрочень чи відстрочень для платників податків Законом № 2181 не передбачено. Крім того, відповідно до п. 3.3 Наказу ДПАУ від 18.09.2001 р. №378 „Про затвердження Порядку розстрочення та відстрочення податкових зобов’язань платників податків” (далі – Порядок №378) розстрочення (відстрочення) надається окремо за кожним платежем. Згідно з п. 2.1 Порядку № 378 відстрочення та розстрочення податкових зобов’язань можуть надаватися у межах повноважень за кожним окремим випадком: Державна податкова адміністрація України — без обмежень суми; державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі — на суму не більше ніж 3 млн. грн.; державні податкові інспекції в містах з районним поділом (крім міст Києва і Севастополя), в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонних та об’єднаних державних податкових інспекціях — на суму не більше 30 тис. грн. Тобто за кожним зверненням (заявою) платника податків державні податкові адміністрації в областях можуть розстрочувати податкові зобов’язання на суму не більше ніж 3 млн. грн. Таким чином, у разі подання платником податків декількох заяв про надання розстрочення податкових зобов’язань за різними платежами на суму, що не перевищує 3 млн. грн., кожну таку заяву розглядають державні податкові адміністрації в областях як окремий випадок (окрема заява).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.