Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків »

Діє до 01.01.2011Чи буде видана підприємству податковим органом довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів, якщо підприємство має заборгованість по утриманому, але не перерахованому ПДФО?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.1.3 ст.1 Закону України від 21.12.2000р. №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами " із змінами та доповненнями, податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання. Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), що контролюються державними податковими органами, надається платнику податків на підставі даних карток особових рахунків за умови відсутності податкового боргу у значенні, встановленому п.1.3 ст.1 Закону №2181. Порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, зокрема, в картках особових рахунків платників, регламентується Інструкцією, затвердженою наказом ДПА України від 18.07.05 №276, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 02.08.05 №843/11123 (далі – Інструкція). Відповідно до п.3.5 Інструкції в залежності від призначення платежів особові рахунки платників відкриваються податковим органом за наступними формами: -за формою особового рахунку ф.6 – для здійснення обліку платежів, за якими законодавством передбачено подання платником податкових декларацій (розрахунків); -за формою особового рахунку ф.№15 - для здійснення обліку платежів, за якими законодавством не передбачено подання платником податкових декларацій (розрахунків). Оскільки, Законом України від 22.05.03 №889-ІУ "Про податок з доходів фізичних осіб" передбачено подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (ф.№1ДФ), який не є податковою декларацією, податковий борг у таких платників податків виникає лише у разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати відповідної суми податкового зобов’язання, нарахованого органом державної податкової служби за актом документальної перевірки та узгодженого відповідно до чинного законодавства. Отже, якщо у податкового агента за даними податкового обліку відсутній податковий борг з податків та обов’язкових платежів, а також заборгованість з інших платежів, які відображаються у картці особового рахунку платника, такому суб’єкту господарювання видається довідка про відсутність заборгованості. Відображення у довідці даних бухгалтерського обліку підприємства, а саме нарахованого до сплати та не перерахованого до бюджету податку з доходів фізичних осіб, не передбачено чинним законодавством.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.