Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків »

Діє до 01.01.2011Чи видає орган ДПС довідку про розмір податкової заборгованості до державного бюджету (у тому числі розстроченої) та розстрочених податкових зобов’язань (у тому числі відсотків за користування кредитом), не сплачених на день видачі довідк

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.7 Порядку перерахування у 2009 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися або погоджувалися відповідними органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року N 193, для проведення розрахунків їх учасники надсилають фінансовим управлінням районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій чи структурним підрозділам з питань фінансів виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад, зокрема, довідку органу державної податкової служби про розмір (з урахуванням штрафних санкцій та пені) податкової заборгованості до державного бюджету (у тому числі розстроченої) та розстрочених податкових зобов'язань (у тому числі відсотків за користування податковим кредитом) учасників розрахунків, не сплачених на день видачі довідки (далі – Довідка), що засвідчена підписом керівника органу державної податкової служби, скріпленим печаткою зазначеного органу. Розмір податкової заборгованості, зазначений у довідці, не може бути більшим ніж податкова заборгованість, що існувала на 1 січня 2009 року. Таким чином, для одержання довідки, передбаченої пунктом 7 постанови КМУ від 05.03.09 №193 платник податків повинен звернутися до органу державної податкової служби за місцем своєї реєстрації. При цьому, в Довідці вказується відповідний нормативний документ, що передбачає надання органом державної податкової служби такої Довідки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.