Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Узгодження операцій із активами, які перебувають у податковій заставі

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи може платник податків проводити зарахування зустрічних однорідних вимог без погодження з податковим керуючим?

25.08.2011

Однорідні вимоги, що включають операції із заставними активами платника податків, підлягають обов’язковому письмовому узгодженню з органами державної податкової служби України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні платники податків, у повне господарське віддання яких передано державне майно, узгоджувати операції оренди активів, що перебувають у податковій заставі?

25.08.2011

Платник податку, який утримує на своєму балансі державне майно, передане йому на правах повного господарського відання, повинен попередньо узгодити операції оренди такого майна з податковим органом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можуть податкові органи обмежувати розпорядження грошовими коштами підприємства, активи якого перебувають у податковій заставі?

25.08.2011

Закон України від 21.12.2000 р. № 2181-III „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” лише встановлює обов’язки платника податків, який має податковий борг, узгоджувати в органах державної податкової служби окремі операції з коштами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна застосовуватись штрафна санкція згідно з пп. 17.1.8 Закону № 2181 у випадку, якщо прокуратурою було відмовлено у відкритті кримінальної справи за відчуження активів, які перебувають в податковій заставі, без узгодження з под

25.08.2011

Незважаючи на відмову у відкритті кримінальної справи за відчуження активів, які перебувають в податковій заставі без згоди податкового органу, штраф згідно пп.17.1.8 п.17.1 ст.17 Закону № 2181 повинен нараховуватись, а підстав для скасування вже нарахованого штрафу, немає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен платник податків, активи якого перебувають у податковій заставі ,узгоджувати з податковим керуючим здійснення бартерних операцій?

25.08.2011

Платник податків, активи якого перебувають у податковій заставі, повинен узгоджувати з податковим органом здійснення бартерних операцій.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок узгодження з податковим органом окремих операцій із заставленими активами?

25.08.2011

Відповідно до п.п.8.6.5 п.8.6 ст.8 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями, для своєчасного узгодження операцій з активами платника податків керівник податко...

Читати далі »