Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Граничні строки стягнення податкового боргу

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які строки давності для стягнення податкового боргу?

25.08.2011

Податковий борг може бути стягнутий протягом наступних 1095 днів від дня узгодження податкового зобов'язання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що є джерелами самостійної сплати податкових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків ?

25.08.2011

Джерелами самостійної сплати податкових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна і немайнових цінностей, випуску цінних паперів, у тому числі корпоративних прав, отримані у позику (кредит), а також з інших джерел. Законодавством можуть бути встановлені додаткові обмеження при визначенні органом стягнення джерел для погашення податкового боргу платника податків - фізичної особи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що є джерелами погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення?

25.08.2011

Джерелами погашення податкового боргу платника податків за рішенням органу стягнення, які є виконавчими документами, є будь-які активи платника податків (його філій, відділень, інших відокремлених підрозділів) з урахуванням обмежень, визначених законами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які додаткові джерела погашення податкового боргу?

25.08.2011

Додаткові джерела погашення податкового боргу визначені п.п.7.4 ст. 7 Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000р. №2181-Ш із змінами та доповненнями.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які джерела погашення податкового боргу банків та небанківських установ?

25.08.2011

Джерелами самостійної сплати податкових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна і немайнових цінностей, випуску цінних паперів, у тому числі корпоративних прав, отримані у позику (кредит), а також додатково джерелом погашення податкового боргу банків, небанківських фінансових установ, у тому числі страхових організацій, можуть бути кошти, незалежно від джерел їх походження у сумі, яка не перевищує суму їх власного капіталу (без урахування страхових та прирівняних до них обов'язкових резервів, сформованих відповідно до закону). Визначення розміру власного капіталу здійснюється відповідно до законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можлива уступка податкового зобов’язання чи податкового боргу?

25.08.2011

Забороняється будь-яка уступка податкового зобов'язання або податкового боргу платника податків третім особам, а також уступка контролюючим органом права вимоги податкового боргу платника податків іншим особам. Це положення не поширюються на випадки, коли гарантами повного та своєчасного погашення податкових зобов'язань платника податків виступають інші особи, якщо таке право передбачено законами України з питань оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Коли сума узгодженого податкового зобов’язання визнається сумою податкового боргу?

25.08.2011

Узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені законом, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають списанню штрафні санкції за порушення вимог Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг”, застосовані органами ДПС більше трьох років назад?

25.08.2011

Податковий борг (у т. ч. пеня, нарахована на такий податковий борг, та штрафні санкції) юридичних та фізичних осіб, стосовно якого минув строк позовної давності, встановлений цим Законом (1095 днів) підлягає списанню як безнадійний. Однак, фінансова санкція, накладена органами державної податкової служби за порушення вимог Закону №265, у значенні Закону № 2181 не може вважатися узгодженою платником податків із податковим органом, а тому несплачена сума такої санкції не може набувати статусу податкового боргу. Таким чином,незважаючи на закінчення строків давності (1095 дня), фінансова санкція за порушення вимог Закону №265, накладена податковим органом, не підлягає списанню згідно із вимогами Закону №2181.

Читати далі »