Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Продаж активів, що перебувають у податковій заставі »

Діє до 01.01.2011 Чи може діяти рішення органів державної податкової служби про продаж активів, які віднесені до додаткових джерел погашення податкового боргу, у разі якщо платник податків відмовився підписати договір переведення права на отримання суми з

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 7.4 ст. 7 Закону України від 21.12.2000р. №2181-Ш „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” із змінами та доповненнями, у разі коли заходи з продажу активів платника податків за рішенням органу стягнення не привели до повного погашення суми податкового боргу, додатковим джерелом його погашення органом стягнення може бути визначено, зокрема, продаж суми заборгованості інших осіб перед платником податків, право на вимогу якої переводиться на орган стягнення, включаючи право на отримання основної суми депозиту або кредиту, а також доходу за ними. Рішення щодо продажу активів у випадках, визначених цим пунктом, може бути прийняте при недостатності коштів, отриманих від продажу активів платника податків, передбачених у п. 7.1 цієї статті, або неможливості їх продажу. Враховуючи зазначене, рішення про продаж активів, які віднесені до додаткових джерел погашення податкового боргу платника податків, приймається у разі коли заходи з продажу активів платника податків не привели до повного погашення суми податкового боргу. Подальші дії податкового органу щодо опису та підготовки до реалізації суми заборгованості інших осіб перед платником податків, право на вимогу якої переводяться на орган стягнення, регламентуються Порядком використання додаткових джерел погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 19.09.03 №439 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.10.03 за №926/8247. Тобто, рішення про продаж активів, які віднесені до додаткових джерел погашення податкового боргу, діє незалежно від підписання договору переведення права на отримання суми заборгованості інших осіб перед платником податків.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.