Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який порядок складання довідки про суму додаткового податкового зобов’язання, нарахованого в результаті проведення операції з погашення податкового боргу, яка подається відповідно до Постанови КМУ від 25.04.08 №440?

25.08.2011

Порядок перерахування у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю факт...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники ОДПС проводити вилучення готівки з каси ЮО на погашення податкового боргу?

25.08.2011

Працівники органів ДПС мають право проводити вилучення готівки з каси юридичної особи на погашення податкового боргу в межах повноважень, визначених чинним законодавством.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи мають право працівники органів ДПС, відмовити суб’єкту господарювання видати Довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів), у разі несплати штрафів, нарахованих відповідно до ст. 17 Закону "Про

25.08.2011

Несплата до бюджету штрафів, нарахованих відповідно до ст.17 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" не є підставою для відмови у наданні податковим органом Довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи мають право працівники органів ДПС, відмовити суб’єкту господарювання видати Довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів), у разі несплати штрафів, нарахованих відповідно до ст. 17 Закону "Пр

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див.І) Повна: Оскільки ці санкції не є податковим зобов'язанням, то відповідно до ч. 6 ст.17 Закону № 481 у разі невиконання суб'єктом господарювання рішення про застосування фінансових санкцій сума штрафу стягується на підставі рішення суду. Отже, несплата до бюджету ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники органів ДПС, відмовити ЮО видати Довідку про відсутність заборгованості, якщо посадовою особою ЮО не сплачено штраф про адміністративне порушення (у т.ч. знаходиться на розгляді у суді)?

25.08.2011

У разі коли посадовою особою юридичної особи не сплачено до бюджету застосований податковим органом штраф про адміністративне правопорушення видача Довідки про відсутність заборгованості з платежів, що контролюються органами ДПС згідно із додатком 8 до Закону України про державний бюджет на відповідний рік, є неправомірною. Разом з тим, несплата таких штрафів до бюджету не є підставою для відмови у наданні податковим органом Довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи складається протокол ( у скількох примірниках) за результатами проведення співбесіди з платником податків, який має податковий борг?

25.08.2011

За результатами співбесіди податковий керуючий складає протокол в одному примірнику, який підписується особами, що приймали участь у співбесіді, та підшиває до справи платника податків - боржника.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок переведення та погашення суми податкового боргу, який залишився після ліквідації філії?

25.08.2011

Частина податкових зобов’язань або податкового боргу, яка внаслідок ліквідації філії, відділення або іншого відокремленого підрозділу залишилась непогашеною, переводиться до картки юридичної особи та погашається за її рахунок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011Який нормативно-правовий документ потрібно зазначати у Довідці про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів), якщо постанова КМУ „Про затвердження Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні ко

25.08.2011

При заповненні довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) потрібно здійснювати посилання на норми Закону України „Про здійснення державних закупівель”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011Які підстави для відмови органом ДПС у видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів)платнику податків?

25.08.2011

Підставою для відмови органами ДПС у видачі платнику податків довідки про відсутність податкової заборгованості може бути наявність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з даними карток особових рахунків платника податків або у разі якщо надання такої довідки не передбачено відповідними нормативними актами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011Чи підлягають заліку в рахунок непогашених податкових зобов’язань або податкового боргу надміру сплачені або не відшкодовані суми податків, зборів при реорганізації платника податків шляхом виділення нових підприємств без ліквідації підпр

25.08.2011

Суми надміру сплачених або не відшкодованих податків, зборів підлягають заліку в рахунок непогашених податкових зобов’язань або податкового боргу за іншими податками, зборами лише у разі коли платник податків ліквідується внаслідок реорганізації. При реорганізації платника податків, внаслідок якої не відбувається ліквідація платника податків, погашення податкового зобов'язання (податкового боргу) з інших податків, зборів (обов'язкових платежів), надходження яких контролюється органами ДПС, за рахунок надміру сплачених або не відшкодованих сум податків, зборів (обов'язкових платежів) здійснюється на загальних підставах відповідно до заяви платника податку.

Читати далі »