Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Інші питання »

Діє до 01.01.2011 Який порядок складання довідки про суму додаткового податкового зобов’язання, нарахованого в результаті проведення операції з погашення податкового боргу, яка подається відповідно до Постанови КМУ від 25.04.08 №440?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок перерахування у 2008 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, затвердженим органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2008 року №440 „Про реалізацію статті 54 Закону України „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, із змінами та доповненнями (далі - Порядок). Відповідно до Порядку підприємства приймають участь у розрахунках, в результаті яких здійснюється погашення податкової заборгованості до державного бюджету. При погашенні підприємствами-учасниками розрахунків заборгованості виникають додаткові податкові зобов'язання, які в подальшому можуть бути погашені за механізмом, визначеним Порядком. Для визначення суми таких податкових зобов'язань підприємства разом з податковою декларацією подають до органу державної податкової служби для погодження довідку про суму додаткового податкового зобов'язання, нарахованого в результаті проведення операції з погашення податкового боргу. Зазначена довідка складається підприємством у довільній формі, формується за даними бухгалтерського та податкового обліку, оформлюється за загальними правилами документообігу (за наявності обов'язкових реквізитів: найменування, або бланк із зазначенням назви установи чи організації, її місцезнаходження, посади осіб (особи), яка (які) підписала (ли) документ, дати, підпису та в необхідних випадках - відбитка печатки, реєстраційного номера) і погоджується з податковим органом. При цьому до довідки платники податків в обов'язковому порядку включають інформацію про суми таких додаткових податкових зобов'язань, а також про суми проведених розрахунків по Порядку. У разі, якщо задекларована сума до сплати менше, ніж вищевказані додаткові податкові зобов'язання, то довідка складається та погоджується на суму, що не перевищує суми податкових зобов'язань до сплати за декларацією. Такі податкові зобов'язання, які у довідці погоджені з податковим органом, можуть бути погашені за механізмом, визначеним Порядком, якщо на день такого погашення вони не були сплачені до бюджету (погашені в інший спосіб). Погоджена податковим органом довідка використовується для складання протоколу розрахунків за цими зобов'язаннями. Зазначене викладене в листі ДПА України від 10.09.2008 р. №18336/7/24-0117.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.