Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Інші питання »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право працівники ОДПС проводити вилучення готівки з каси ЮО на погашення податкового боргу?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 7.2 ст. 7 Закону України від 21.12.2000 р. N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями (далі – Закон) джерелами погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення є будь-які активи платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Законом, а також іншими законодавчими актами. З моменту набрання чинності ст. 10 Закону погашення узгодженої суми податкового боргу здійснюється шляхом стягнення коштів (безготівкових та готівкових), які перебувають у його власності, а за їх недостатності - шляхом продажу інших активів такого платника податків. Виконання передбачених Законом функцій, спрямованих на погашення податкового боргу платника податків покладається на посадову особу органу ДПС – податкового керуючого, функції якого визначені вимогами Положення про призначення, звільнення та компетенцію податкового керуючого, затвердженого наказом ДПА України від 02.08.2001 № 312, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.08.01 за N 736/5927) (далі – наказ №312). Згідно з п.4.17 наказу №312 до функцій податкового керуючого відноситься, зокрема, стягнення коштів з банківських рахунків та вилучення готівки з каси та інших місць зберігання, згідно з чинним законодавством. Відповідно до п.4.6 Порядку взаємодії підрозділів погашення прострочених податкових зобов'язань з підрозділами податкової міліції при застосуванні заходів з погашення податкового боргу, затвердженого наказом ДПА України від 23.06.2006 № 348 із змінами та доповненнями, при вилученні готівки з каси та інших місць зберігання згідно з чинним законодавством України в рахунок погашення податкового боргу платника податків в обов'язковому порядку залучаються працівники підрозділу по організації оперативно-запобіжних заходів зі скорочення податкового боргу (при наявності у такому органі державної податкової служби України відповідного територіального підрозділу). Відповідні роз’яснення були надані ДПА України листом від 17.01.2002 № 913/7/24-1117.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.