Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Інші питання »

Діє до 01.01.2011 Чи складається протокол ( у скількох примірниках) за результатами проведення співбесіди з платником податків, який має податковий борг?

Надрукувати документ
25.08.2011

З метою ефективного здійснення заходів із забезпечення погашення податкового боргу платників податків у межах компетенції, встановленої Законом України від 21.12.2000 року N 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", Законом України від 04.12.90 N 509-XII "Про державну податкову службу в Україні" та іншими нормативно-правовими актами було затверджено наказом Державної податкової адміністрації України від 23.06.06 № 348 Порядок взаємодії підрозділів погашення прострочених податкових зобов'язань з підрозділами податкової міліції при застосуванні заходів з погашення податкового боргу (далі – Порядок №348). Згідно з вимогами Порядку №348 безпосереднє виконання функцій, спрямованих на погашення податкового боргу платника податків, покладається на працівників підрозділів погашення, які призначені податковими керуючими платника податків (далі - податкові керуючі). Проведення співбесіди з платником податків, який не виконує своїх зобов'язань перед бюджетом та державними цільовими фондами, є одним з перших кроків для погашення податкового боргу такого платника. Співбесіда з платником податків, який не сплатив узгоджені податкові зобов'язання, проводиться податковим керуючим, а у разі необхідності - у присутності працівника податкової міліції. За результатами проведеної з платником податків співбесіди податковий керуючий складає протокол згідно з вимогами, встановленими Типовою інструкцією з діловодства в органах державної податкової служби України, затвердженою наказом ДПА України від 01.07.98 №315 із змінами та доповненнями, який підписується особами, що приймали участь у співбесіді, та підшиває до справи платника податків - боржника. Отже, за результатами співбесіди податковий керуючий складає протокол в одному примірнику, який підписується особами, що приймали участь у співбесіді, та підшиває до справи платника податків - боржника.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.