Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Інші питання »

Діє до 01.01.2011Який нормативно-правовий документ потрібно зазначати у Довідці про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів), якщо постанова КМУ „Про затвердження Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні ко

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до наказу ДПА України від 14.08.09 №443 „Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг органами державної податкової служби України” (далі - наказ №443) встановлено Стандарт надання адміністративної послуги з видачі довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості (додаток 16 до наказу №443). Згідно з вимогами додатку 16 до наказу №443 одержувачами адміністративної послуги з видачі довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості є всі категорії платників податків, для яких пред'явлення довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості у відповідні органи вимагається нормативно-правовими актами, зокрема постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 „Про затвердження Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (далі – Постанова). В зв’язку з прийняттям Закону України від 1 червня 2010 року № 2289-VI „Про здійснення державних закупівель” із змінами та доповненнями (далі – Закон), Постанова втратила чинність. Відповідно до вимог ст. 16 Закону для участі у процедурах закупівель учасники повинні мати кваліфікаційні дані, які відповідають таким критеріям: - наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами). При цьому, ст. 17 Закону встановлено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику, учаснику попередньої кваліфікації в участі у процедурі закупівлі, попередній кваліфікації учасників та може відхилити пропозицію конкурсних торгів (кваліфікаційну, цінову пропозицію) учасника (учасника попередньої кваліфікації), у разі якщо учасник або учасник попередньої кваліфікації має заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів). Враховуючи вищевикладене, при заповненні довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) потрібно здійснювати посилання на норми Закону.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.