Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податковий борг, розстрочення (відстрочення) податкових зобов’язань (податкового боргу) платників податків » Інші питання »

Діє до 01.01.2011Які підстави для відмови органом ДПС у видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів)платнику податків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до наказу ДПА України від 14.08.09 №443 „Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг органами державної податкової служби України” (далі - наказ №443) встановлено Стандарт надання адміністративної послуги з видачі довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості (додаток 16 до наказу №443). Згідно з п. 7 додатку 16 до наказу №443 довідка про наявність (відсутність) податкової заборгованості має такі реквізити: заголовок, номер, дата, код та назва платника податків, інформація про наявність податкової заборгованості у розрізі платежів або про її відсутність станом на відповідну дату, строк дії Довідки, підстава для видачі Довідки (дата, номер, назва відповідного нормативного акта, орган, який його видав). Довідка підписується керівником органу державної податкової служби та засвідчується печаткою. ДПА України розробила уніфіковану форму довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів), яку листом від 16.02.04р. № 2461/7/19-2117-116 із змінами та доповненнями, внесеними листом ДПА України від 04.09.07 р. №17491/7/19-0117 (далі – роз’яснення ДПА України) направила підпорядкованим органам. Згідно з роз’ясненнями ДПА України довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) надається платнику податків на підставі даних карток особових рахунків за умови відсутності податкового боргу у значенні, встановленому пунктом 1.3 статті 1 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами". Довідки за наведеною формою надаються органом ДПС у термін до 15 календарних днів за письмовими заявами платників податків щодо підтвердження відсутності податкового боргу та у разі, якщо надання таких довідок передбачено відповідними нормативними актами. Тобто, підставою для відмови органами ДПС у видачі платнику податків довідки про відсутність податкової заборгованості може бути наявність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з даними карток особових рахунків платника податків або у разі якщо надання такої довідки не передбачено відповідними нормативними актами. У разі якщо нормативними актами передбачено надання довідки про відсутність податкової заборгованості, але у платника податків є заборгованість з податків і зборів (обов'язкових платежів), то такому платнику податків може бути видана довідка про наявність податкової заборгованості згідно з вимогами наказу №433, в якій буде зазначена інформація про наявність податкової заборгованості у розрізі платежів станом на відповідну дату. У разі недотримання податковим органом Стандарту надання адміністративної послуги з видачі довідки про наявність (відсутність) податкової заборгованості платник податків має право подати скаргу відповідно до Закону України від 2 жовтня 1996 року №393/96-ВР „Про звернення громадян".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.