Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Погашення податкового боргу платників податків » Джерела погашення податкового боргу

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи може стягнення дебіторської заборгованості належати до основних джерел погашення податкового боргу відповідно до Податкового кодексу України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Дебіторська заборгованість є додатковим джерелом погашення податкового боргу та не є основним джерелом погашення податкового боргу.

Читати далі »

Що є джерелами самостійної сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків відповідно до Податкового кодексу України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п.87.1 ст.87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) джерелами самостійної сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, по...

Читати далі »

Що є джерелами погашення податкового боргу за рішенням органу стягнення відповідно до Податкового кодексу України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п.87.2 ст.87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом (п.87.3 ст.87 ПКУ), а також іншими зак...

Читати далі »

Діє до 19.01.2011 Чи може платник податків отримати від органів ДПС довідку про наявність (відсутність)податкового боргу відповідно до Податкового кодексу України та для пред'явлення яким установам, організаціям і на підставі яких нормативних документів п

25.08.2011

Відповідно до наказу ДПА України від 14.08.09 №443 „Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг органами державної податкової служби України” (далі - наказ №443) встановлено Стандарт надання адміністративної послуги з видачі довідки про наявність (відсутність) податкової заборгова...

Читати далі »

Чи може орган ДПС зарахувати кошти, сплачені платником з одного податку, на погашення податкового боргу з іншого податку керуючись п.87.9 ст.87 ПКУ?

25.08.2011

Ні, не може.

Читати далі »

Чи мають право працівники органу ДПС вилучати готівку з каси підприємства у рахунок погашення його податкового боргу без згоди керівника?

25.08.2011

Орган державної податкової служби має право здійснювати стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків на підставі рішення суду.

Читати далі »

ІЯкий порядок стягнення дебіторської заборгованосіті в погашення податкового боргу?

25.08.2011

Порядок стягнення з дебіторів платника податків, що має податковий борг, сум дебіторської заборгованості, строк погашення якої настав, у рахунок погашення податкового боргу такого платника податків затверджено наказом ДПА України від 24.12.10 №1040 "Про затвердження Порядку використання додаткови...

Читати далі »

ІІЯкий порядок стягнення дебіторської заборгованосіті в погашення податкового боргу?

25.08.2011

Продовження (початок див. част.І) На орган державної податкової служби як орган стягнення можуть переводитися всі види дебіторської заборгованості, а саме: дебіторська заборгованість за товари (роботи, послуги); дебіторська заборгованість, пов'язана із підзвітними особами; дебіторська заборгов...

Читати далі »

Чи може бути джерелом погашення податкового боргу депозитні владнення платника?

25.08.2011

Податковим кодексом України не передбачено обмежень щодо використання депозитних вкладень (коштів) платника податків, як джерела погашення податкового боргу.

Читати далі »

Чи дозволяється уступка права вимоги боргу резидентом нерезиденту, якщо кредитором та боржником є резиденти?

25.08.2011

Згідно з п. 87.7 ст.87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ (далі – ПКУ) забороняється будь-яка уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам. Положення цього пункту не поширюються на випадки, коли гарантами повного та своєчасного пог...

Читати далі »

Чи вважається податковим боргом податок на доходи фізичних осіб, нарахований, але не сплачений податковим агентом станом на 01.01.2011 року?

25.08.2011

Відповідно до пункту 1 підрозділу 1 розділу XX Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 - VІ (далі – ПКУ) податок на доходи фізичних осіб, нарахований, але не сплачений податковим агентом до бюджету всупереч порядку, що діяв до набрання чинності цим Кодексом, на дату набрання чинності...

Читати далі »

Яка дата вважаєтья датою погашення податкового боргу?

25.08.2011

Датою погашення податкового боргу є день зменшення абсолютного значення суми такого боргу, підтверджене відповідним документом.

Читати далі »

Протягом якого строку органи ДПС можуть звернутись до суду щодо стягнення несвоєчасно сплачених платниками податків штрафних (фінансових) санкцій, застосованих за порушення вимог законодавства про РРО?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді Вам необхідно звернутися письмово до ДПС України.

Читати далі »

За яких умов та обставин орган ДПС може звернутися з поданням до адміністративного суду для винесення рішення щодо стягнення податкового боргу з платника податків за рахунок його активів відповідно до ст. 183-3 КАСУ та які документи повинні надаватися раз

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на Ваше запитання рекомендуємо Вам письмово звернутися до органів ДПС з наданням відповідних пояснень та документів.

Читати далі »

Чи може житловий будинок бути джерелом погашення податкового боргу балансоутримувача (комунального підприємства) на який поширюється право податкової застави?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яке майно ФОП ( в т.ч. власне) не може бути використане як джерело погашення податкового боргу (з ПДФО, ПДВ) ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи вважається податковим боргом сума ввізного мита та податку на додану вартість, які вказані у векселі, виданому СГ ОДПС при ввезенні на митну територію України давальницької сировини у сфері ЗЕД, у разі невивезення готової продукції та непогашення подат

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право СГ звернутися до органу ДПС із заявою про зарахування надміру сплачених грошових зобов’язань до бюджету на погашення податкового боргу платника податків, який став структурним підрозділом даного СГ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »