Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Погашення податкового боргу платників податків » Продаж майна, що перебуває в податковій заставі

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



В який термін повинна ЮО здійснити погашення податкового боргу, щоб уникнути реалізацію описаного майна?

25.08.2011

Щоб уникнути реалізації майна платник податків повинен сплатити суму податкового боргу протягом 60 календарних днів з дня надіслання йому податкової вимоги.

Читати далі »

Які дії повинні виконуватися органом управління майном підприємства, що має податковий борг, при здійсненні органом ДПС за рішенням суду продажу майна, що перебуває в податковій заставі?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на Ваше запитання рекомендуємо Вам письмово звернутися до органів ДПС з наданням відповідних пояснень та документів.

Читати далі »

Яким чином та на підставі яких нормативно-правових актів здійснюється продаж майна згідно з п.95.9 ст. 95 ПКУ, для відчуження якого необхідна попередня згода органу приватизації?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

На яке майно платника податків поширюється право податкової застави?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи може бути застосовано арешт коштів на рахунку платника податків ?(ст.94)

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яким чином можна укласти договір купівлі-продажу заставного майна через аукціон, якщо власник майна відсутній, чи може орган ДПС виступати стороною такого договору (продавцем)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право орган ДПС складати акт опису на готову продукцію підприємства, що має податковий борг, якщо його майно перебуває у податковій заставі на всю суму боргу ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »