Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Погашення податкового боргу платників податків » Податковий керуючий та узгодження операцій із заставленим майном

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи може платник податків, майно якого перебуває в податковій заставі, розглядати питання щодо проведення зарахування зустрічних однорідних вимог без погодження з податковим керуючим згідно з Податковим кодексом?

25.08.2011

Однорідні вимоги, що включають операції із заставним майном платника податків, підлягають обов’язковому письмовому узгодженню з органами державної податкової служби України.

Читати далі »

Хто визначає на яке майно поширюється право податкової застави та за якою вартістю здійснюється опис такого майна?

25.08.2011

Акт опису майна, на яке поширюється право податкової застави, балансова вартість якого відповідає сумі податкової застави, складається податковим керуючим. У разі якщо балансову вартість такого майна не визначено, його опис здійснюється за результатами оцінки, яка проводиться відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

Читати далі »

У якій терміни після виникнення податкового боргу проводиться опис майна, на яке поширюється право податкової застави і який порядок такого опису,які при цьому документи повинні бути надані підприємству?

25.08.2011

Акт опису майна складається з моменту виникнення права податкової застави. Опис майна у податкову заставу здійснюється на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, яке пред'являється платнику податків, що має податковий борг.

Читати далі »

Який порядок узгодження операцій із заставленим майном та термін отримання СГ такої згоди в органі ДПС?

25.08.2011

Узгодження операцій із заставленим майном встановлено ст. 92 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV та Порядком застосування податкової застави органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 №1043.

Читати далі »

Чи поширюється право податкової застави на корпоративні права та чи потрібно узгоджувати з ОДПС операції з відчуження корпоративних прав СГ, який має податковий борг?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право комунальне підприємство, що має заборгованість перед бюджетом, використовувати готівкові кошти, які надходять до каси підприємства, на придбання паливно-мастильних матеріалів для вивезення сміття, у разі наявності рішення суду про те, що ОДП

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »