Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Погашення податкового боргу платників податків » Податковий керуючий та узгодження операцій із заставленим майном

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи може платник податків, майно якого перебуває в податковій заставі, розглядати питання щодо проведення зарахування зустрічних однорідних вимог без погодження з податковим керуючим згідно з Податковим кодексом?

25.08.2011

Однорідні вимоги, що включають операції із заставним майном платника податків, підлягають обов’язковому письмовому узгодженню з органами державної податкової служби України.

Читати далі »

Хто визначає на яке майно поширюється право податкової застави та за якою вартістю здійснюється опис такого майна?

25.08.2011

Акт опису майна, на яке поширюється право податкової застави, балансова вартість якого відповідає сумі податкової застави, складається податковим керуючим. У разі якщо балансову вартість такого майна не визначено, його опис здійснюється за результатами оцінки, яка проводиться відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

Читати далі »

У якій терміни після виникнення податкового боргу проводиться опис майна, на яке поширюється право податкової застави і який порядок такого опису,які при цьому документи повинні бути надані підприємству?

25.08.2011

Акт опису майна складається з моменту виникнення права податкової застави. Опис майна у податкову заставу здійснюється на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, яке пред'являється платнику податків, що має податковий борг.

Читати далі »

Який порядок узгодження операцій із заставленим майном та термін отримання СГ такої згоди в органі ДПС?

25.08.2011

Узгодження операцій із заставленим майном встановлено ст. 92 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV та Порядком застосування податкової застави органами державної податкової служби, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 №1043.

Читати далі »

Чи поширюється право податкової застави на корпоративні права та чи потрібно узгоджувати з ОДПС операції з відчуження корпоративних прав СГ, який має податковий борг?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право комунальне підприємство, що має заборгованість перед бюджетом, використовувати готівкові кошти, які надходять до каси підприємства, на придбання паливно-мастильних матеріалів для вивезення сміття, у разі наявності рішення суду про те, що ОДП

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »