Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Погашення податкового боргу платників податків » Адміністративний арешт майна

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 07.05.2011 За яких обставин може бути застосовано адміністративний арешт майна?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п.94.2 ст.94 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) арешт майна може бути застосовано, якщо з’ясовується одна з таких обставин: платник податків порушує правила відчуження майна, що перебуває у податковій заставі; фізична особа, яка має...

Читати далі »

На який термін може бути накладено адміністративний арешт майна платника податку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Період дії адміністративного арешту майна припиняється після усуненням платником податків причин, що стали підставою для застосування такого арешту, або у зв’язку з іншими обставинами, визначеними у п.94.19 ст.94 ПКУ.

Читати далі »

Чи застосовується адміністративний арешт на майно ФО, які не є підприємцями?

25.08.2011

Фізичні особи, які не є приватними підприємцями, належать до категорії платників податків на рівні з юридичними особами та приватними підприємцями, тому адміністративний арешт на майно таких платників податків застосовується на загальних підставах.

Читати далі »

Який порядок звільнення з адміністративного арешту активів платника податків?

25.08.2011

Відповідно до п.94.19 ст.94 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) припинення адміністративного арешту майна платника податків здійснюється у зв'язку з: відсутністю протягом строку, зазначеного у пункті 94.10, рішення суду про визнання арешту обґрунтованим (п.п...

Читати далі »

Чи може податковий орган накласти адміністративний арешт на майно платника яке перебуває в іпотеції?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на Ваше запитання рекомендуємо Вам письмово звернутися до органів ДПС з наданням відповідних пояснень та документів.

Читати далі »

Чи будуть вилучатися готівкові кошти, що надходять до каси відокремлених підрозділів ЮО, в рахунок погашення податкового боргу та іншої заборгованості ЮО(до Пенсійного фонду та інших кредиторів) за виконавчим провадженням (в рішенні суду не передбачено ви

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на Ваше запитання рекомендуємо Вам письмово звернутися до органів ДПС з наданням відповідних пояснень та документів.

Читати далі »

Яке майно не може бути предметом застави? (ст.87.3.7)На яке майно не може бути накладено адміністративний арешт? (ст.94.4 ПКУ)

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи має право СГ, стосовно якого накладений арешт на кошти на рахунках, отримати поворотну фінансову допомогу в касу та спрямувати отримані кошти на виплату заробітної плати?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »