Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Погашення податкового боргу платників податків » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЧи поширюються вимоги Податкового кодексу України щодо погашення податкового боргу банкрутів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно з п.1.3 ст.1 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) цей Кодекс не регулює питання погашення податкових зобов’язань або стягнення податкового боргу з осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Законом України "Про відновлення п...

Читати далі »

Чи підлягає сплаті податковий борг з податків, що не встановлені Податковим кодексом України з урахуванням пп. 37.3.4 п.37.3 ст 37?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податковим кодексом України не передбачено невиконання обов’язку зі сплати податкового боргу з податків, що не встановлені таким Податковим кодексом.

Читати далі »

Чи буде відновлено заборгованість ФОП по податкам та зборам, якщо здійснено нову його реєстрацію як ФОП, після того, як його згідно рішення суду визнано банкрутом та ліквідовано і, відповідно, списано суму заборгованості?

25.08.2011

Випадки щодо відновлення списаного безнадійного боргу фізичних осіб визначено Податковим кодексом України. Згідно з п.101.3 ст.101 Податкового кодексу України у разі якщо фізична особа, яка у судовому порядку визнана безвісно відсутньою або оголошена померлою, з’являється або якщо фізична особа, яка перебувала у розшуку понад 720 днів, розшукано, списана заборгованість таких осіб підлягає відновленню та стягненню у загальному порядку з дотриманням строків позовної давності з дня відновлення такого податкового боргу.

Читати далі »

Чи являються штрафні санкції за організацію та проведення азартних ігор податковим боргом?

25.08.2011

Штрафні санкції за організацію та проведення азартних ігор не є податковим боргом у визначенні Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи передбачена відповідальність за втрату майна, яке перебуває у податковій заставі, у зв'язку із його викраденням?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на зазначене запитання Вам необхідно звернутися до органу ДПС за своєю податковою адресою із обов'язковим наданням більш детальної інформації та копій документів, які засвідчують обставини справи.

Читати далі »

Чи вважаються податковим боргом штрафні санкції за порушення порядку застосування РРО та норм обігу готівки?

25.08.2011

Сума грошового зобов’язання (штрафні санкції за порушення порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій та норм обігу готівки), не сплачена у встановлений строк, є податковим боргом.

Читати далі »

Чи буде здійснюватися стягнення податкового боргу за рахунок дебітора у разі незгоди боржника укладати такий договір і яка за це відповідальність?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на зазначене запитання Вам необхідно звернутися до органу ДПС за своєю податковою адресою із обов'язковим наданням детальної інформації та копій документів, які засвідчують обставини справи.

Читати далі »

Чи вважається податковим боргом сума не сплачен по спецрежиму ПДВ ( для набуття статусу платника ФСП )?

25.08.2011

Для отримання кваліфікованої та вичерпної відповіді на Ваше запитання рекомендуємо Вам письмово звернутися до ДПА України.

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність, якщо СГ своєчасно не сплачує розстрочені суми податкового боргу (грошових зобов'язань)?

25.08.2011

Згідно з п.п.100.12.2 п.100.12 ст.100 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо платник податків порушує умови погашення розстроченого грошового зобов'язання чи податкового боргу, то договори про розстрочення можуть бути достр...

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність за здавання в оренду нерухомого майна, яке перебуває в податковій заставі, без згоди органу ДПС та використання на власні потреби, а не на погашення податкового боргу, виручки від такої оренди?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Яка передбачена відповідальність у разі відчуження платником податків майна, що перебуває в податковій заставі, без згоди ОДПС?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 080., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »