Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Адміністративний арешт активів платника податків » Порядок застосування адміністративного арешту

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 При яких обставинах застосовується арешт активів?

25.08.2011

Відповідно до п.п.9.1.2. п.9.2 ст.9 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” зі змінами та доповненнями Арешт активів може бути застосовано, якщо з'ясовується одна з таких обставин: ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи мають право податкові органи застосувати, без рішення суду, арешт активів у вигляді зупинення операцій на рахунку платника податків?

25.08.2011

Ні, не мають права. Так , як арешт активів у вигляді зупинення операцій на рахунку платника податків застосовується на підставі рішення суду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що визнається повним арештом активів?

25.08.2011

Повним арештом активів визнається виключна заборона платнику податків на реалізацію прав розпорядження або користування його активами з їх тимчасовим вилученням або без такого. При вилученні активів ризик, пов'язаний з їх зберіганням або втратою їх функціональних чи споживчих якостей, покладається на орган, який прийняв рішення про таке вилучення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що є умовним арештом активів?

25.08.2011

Умовним арештом активів визнається обмеження платника податків щодо реалізації прав власності на такі активи, яке полягає в обов'язковому попередньому отриманні дозволу керівника відповідного податкового органу на здійснення будь-якої операції платника податків з такими активами. Зазначений дозвіл може бути наданий керівником податкового органу, якщо за висновком податкового керуючого здійснення окремої операції платником податків не призведе до збільшення його податкового боргу або до зменшення ймовірності його погашення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може бути оскаржене рішення керівника податкового органу щодо арешту активів і у якому порядку?

25.08.2011

Рішення керівника податкового органу (його заступника) щодо арешту активів може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. В усіх випадках, коли податковий орган вищого рівня або суд скасовує рішення про арешт активів, податковий орган вищого рівня проводить службове розслідування щодо мотивів видання керівником податкового органу (його заступником) рішення про арешт активів та, за необхідності, приймає рішення про притягнення винних до дисциплінарної чи адміністративної відповідальності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податків на відшкодування збитків та немайнової шкоди, завданих податковим органом внаслідок неправомірного застосування арешту його активів?

25.08.2011

Так, має право.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У яких випадках не може бути накладено адміністративний арешт?

25.08.2011

Адміністративний арешт не може бути накладено, якщо платник податків відмовляється допустити працівника контролюючого органу до документальної або матеріальної перевірки у зв'язку з відсутністю у такого працівника контролюючого органу підстав для її проведення, визначених законодавством, а також до обстеження приміщень, що використовуються для одержання доходів, або пов'язаних з отриманням інших об'єктів оподаткування, електронних контрольно-касових апаратів, комп'ютерних систем, що застосовуються для розрахунків за готівку або з використанням карток платіжних систем, вагокасових комплексів, систем та засобів штрихового кодування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок застосування адміністративного арешту активів та хто має право на його застосування?

25.08.2011

Порядок застосування адміністративного арешту визначено п.9.3 ст.9 Закону України від 21.12.2000р. №2181-Ш „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2181) та розділом 6 Порядку застосування а...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи дозволяється повторне накладання адміністративного арешту?

25.08.2011

Ні, не дозволяється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо в ході проведення перевірки платника податків було виявлено реалізація заставного майна без згоди податкового органу, то адміністративний арешт активів здійснюється під час перевірки чи після застосування ш/с за відчуження заставног

25.08.2011

Якщо в ході проведення перевірки платника податків працівниками органу ДПС виявляється факт продажу майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди податкового органу, такий платник податків сплачує штраф у розмірі суми такого відчуження. Крім того, може бути застосований адміністративний арешт відповідно до вимог Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність до платника, який відчужив активи, на які було накладено адміністративний арешт?

25.08.2011

У разі реалізації активів, на які накладено адміністративний арешт, без отримання попередньої згоди податкового органу платник податків несе відповідальність згідно з чинним законодавством України (за ст. 364 Кримінального кодексу України).

Читати далі »