Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ліцензування виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів » Ліцензування виробництва алкогольних напоїв

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуВ яких випадках може бути призупинено, або анульовано дію ліцензії на виробництво алкогольних напоїв?

25.08.2011

Дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на підставі письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, на термін до сплати заборгованості. Ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження на підставі: заяви суб'єкта господарюванняі; рішення про скасування державної реєстрації суб'єкта господарювання; несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту призупинення ліцензії; рішення суду про встановлення факту незаконного використання суб'єктом господарювання марок акцизного збору; рішення суду про встановлення факту фальсифікації суб'єктом господарювання алкогольних напоїв або тютюнових виробів; документа, який засвідчує передачу іншому суб'єкту господарювання у власність, володіння та/або користування приміщень та обладнання, що забезпечують повний технологічний цикл виробництва алкогольних напоїв.

Читати далі »

Чи можливе внесення змін в ліцензію на виробництво алкогольних напоїв у разі зміни відомостей, зазначених у виданій СГ ліцензії?

25.08.2011

Згідно зі ст. 3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95 – ВР „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” зі змінами та доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб'єкту господарюваннял...

Читати далі »

Чи видаються дублікати ліцензії на виробництво алкогольних напоїв у разі втрати ліцензії?

25.08.2011

У разі втрати або пошкодження ліцензії орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб'єкта господарювання протягом семи робочих днів видає суб'єкту господарювання дублікат ліцензії.

Читати далі »

Які документи необхідно представити для отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв?

25.08.2011

Перелік документів, які подаються на отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв наведені в ст. 3 Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Читати далі »

Які терміни встановлені для отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв?

25.08.2011

Ліцензія видається заявнику органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України, не пізніше 30 календарних днів з дня одержання документів від суб’єкта підприємницької діяльності на отримання такої ліцензії.

Читати далі »

Який розмір та порядок плати за ліцензію на виробництво алкогольних напоїв?

25.08.2011

Річну плату за ліцензії на виробництво алкогольних напоїв встановлено в розмірі 780 гривень. Ліцензії видаються терміном на п'ять років, а плата за них справляється щорічно.

Читати далі »

Чи може СГ - ФО бути виробником алкогольних напоїв?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання – фізична особа має право на виробництво алкогольних напоїв за умови одержання ліцензії.

Читати далі »

Чи може СГ - виробник алкогольних напоїв, у якого закінчився термін дії ліцензії на виробництво, до отримання нової ліцензії зберігати виноматеріали, які є одним із компонентів у технологічному процесі виробництва, та залишки невикористаного спирту?

25.08.2011

Якщо у суб’єкта господарювання закінчився термін дії ліцензії на виробництво алкогольних напоїв, то до отримання нової ліцензії на виробництво алкогольних напоїв такий суб’єкт господарювання не має права на виробництво алкогольних напоїв. Залишки виноматеріалів, які не є готовою продукцією, а є одним із компонентів у технологічному процесі виробництва відповідно до затверджених у встановленому порядку технологічних інструкцій на виробництво можуть зберігатись суб’єктом господарювання до отримання нової ліцензії, а залишки невикористаного спирту повинні зберігатись у місці внесеному до Єдиного реєстру місць зберігання спирту або підлягають поверненню.

Читати далі »