Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ліцензування виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів » Ліцензування роздрібної торгівлі тютюновими виробами

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі розміри щорічної плати за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами?

25.08.2011

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст 250 гривень - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

Читати далі »

Які підстави анулювання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами?

25.08.2011

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" із змінами та доповненнями ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами анулюється шляхом п...

Читати далі »

Чи потрібно придбавати окремі ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами напоями СГ, який має магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі?

25.08.2011

Суб’єкту господарювання необхідно придбавати одну ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, оскільки магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі, вважаються одним місцем торгівлі.

Читати далі »

За якою ціною повинна здійснюватися реалізація тютюнових виробів СГ – їх реалізатором?

25.08.2011

Роздрібні ціни на тютюнові вироби не можуть бути вищими від максимальних роздрібних цін, що нанесені на пачку, коробку або сувенірну коробку таких тютюнових виробів.

Читати далі »

Чи потрібно СГ, який надає послуги з куріння кальяну, а також реалізує тютюнові замінники для куріння кальяну, придбавати ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами?

25.08.2011

Так, потрібно.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 Які реквізити повинна містити заява, що подається для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, яку здійснюють філії підприємства? Чи має право подати заяву уповноважена особа?

25.08.2011

Оскільки ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами видається юридичній особі, а не її філії, то заява на отримання ліцензії повинна містити обов’язкові реквізити такої юридичної особи та має бути скріпленою її печаткою. У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єктгосподарювання має намір одержати ліцензію та адреса місця торгівлі. Заява може бути подана уповноваженою особою, що діє за дорученням одержувача ліцензії

Читати далі »

В який термін видається ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами або рішення про відмову?

25.08.2011

Не пізніше 10 календарних днів, з дня одержання документів на отримання ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Чи потрібно придбавати окремі ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами напоями СГ, який має магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі?

25.08.2011

Суб’єкту господарювання необхідно придбавати одну ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, оскільки магазин та кафетерій (буфет, ресторан тощо), що знаходяться в одній будівлі, вважаються одним місцем торгівлі.

Читати далі »

Скільки ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами необхідно придбати СГ, якщо він планує здійснювати реалізацію тютюнових виробів в декількох магазинах, що знаходяться за різними адресами?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання має придбавати на кожне окреме місце торгівлі окрему ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Читати далі »

Який термін дії ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами?

25.08.2011

Ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами видаються терміном на один рік.

Читати далі »

Чи потрібно придбавати ліцензію на реалізацію тютюнових виробів, якщо СГ планує під час проведення рекламної акції безоплатно розповсюджувати тютюнові вироби?

25.08.2011

Оскільки при розповсюдженні тютюнових виробів шляхом безоплатного їх надання споживачеві, право власності на них переходить до споживача, то такі операції розглядаються як операції з продажу і можуть здійснюватись лише за наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Читати далі »

Чи можуть СГ, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, здійснювати реалізацію наборів, до яких входять тютюнові вироби та інша продукція (запальнички, сірники, тощо), якщо на набір встановлена єдина ціна, без виділення цін на п

25.08.2011

Ні, оскільки суб’єкти господарювання повинні забезпечити виконання вимог щодо формування роздрібних цін на тютюнові вироби не вище за максимальні роздрібні ціни, що нанесені на споживчу упаковку таких тютюнових виробів, та не можуть примушувати покупців придбавати тютюнові вироби разом з обов’язковим придбанням продукції іншого асортименту.

Читати далі »

Як розрахувати максимальну роздрібну ціну однієї сигари, якщо реалізація сигар здійснюється поштучно?

25.08.2011

Встановлена виробником або імпортером максимальна роздрібна ціна на тютюнові вироби наноситься на пачку, коробку або сувенірну коробку тютюнових виробів. При цьому, маркування тютюнових виробів, які реалізуються в Україні, передбачає обов’язкову наявність на кожній пачці, коробці або сувенірній коробці тютюнової продукції інформації щодо кількості одиниць (сигарет, цигарок, сигар тощо) в пачці, коробці чи в сувенірній коробці. Враховуючи зазначене, максимальна ціна однієї сигари розраховується виходячи з максимальної роздрібної ціни, вказаної на пачці (коробці, сувенірній коробці) тютюнової продукції, на кількості одиниць сигар, що знаходяться в такій пачці (коробці, сувенірній коробці).

Читати далі »