Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ліцензування виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів » Ліцензування оптової торгівлі алкогольними напоями

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий розмір річної плати за ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями, на який термін видається така ліцензія?

25.08.2011

Річну плату за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями встановлено у розмірі 500000 грн., сидром та перрі (без додання спирту) - 780 гривень. Ліцензії на право оптової торгівлі видаються терміном на п'ять років.

Читати далі »

На який термін видаються ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями?

25.08.2011

Ліцензії на право оптової торгівлі видаються терміном на п'ять років.

Читати далі »

Чи потрібно у разі закінчення терміну дії ліцензії придбавати нову ліцензію на оптову торгівлю алкогольними напоями для реалізації залишків оптової або імпортованої партії алкогольних напоїв?

25.08.2011

Для реалізації залишків алкогольних напоїв після закінчення терміну дії ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями суб’єктам господарювання необхідно придбавати ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями на наступний термін або ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями для реалізації алкогольної продукції кінцевому споживачу в межах терміну придатності.

Читати далі »

Чи потрібна ліцензія підприємствам первинного виноробства для здійснення поставки виноматеріалів підприємствам вторинного виноробства?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання первинного виноробства здійснюють поставку виноматеріалів суб’єктам господарювання вторинного виноробства без ліцензії на оптову торгівлю.

Читати далі »

Чи повинен СГ, який має ліцензії на виробництво або імпорт алкогольних напоїв, у разі поставки цієї продукції підприємствам оптової і роздрібної торгівлі та іншим українським споживачам додатково отримавути ліцензію на оптову торгівлю?

25.08.2011

Так, суб’єкт господарювання в такому випадку повинен отримати ліцензію на оптову торгівлю алкогольними напоями.

Читати далі »

Чи має право СГ, який має ліцензію на оптову торгівлю, здійснювати продаж алкогольних напоїв за іншою адресою, ніж адреса місця зберігання оптових партій алкогольних напоїв, і без оприбуткування алкогольних напоїв в місці зберігання оптових партій алкогол

25.08.2011

Так, має право. При цьому переміщення алкогольних напоїв автомобільним транспортом повинно здійснюватись виключно за умови оформлення товарно-транспортних накладних за встановленою формою згідно Інструкцією про застосування форм товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового, високооктанових кисневмісних домішок та алкогольних напоїв.

Читати далі »

Діє до 07.05.2011 Які документи необхідно подати для отримання ліцензій на оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами?

25.08.2011

Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання, до якої додається копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання, засвідчена нотаріально або органом, який видав оригінал документа.

Читати далі »

В які терміни необхідно здійснювати чергову сплату за ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами?

25.08.2011

Плата за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами вноситься щорічно, до початку наступного року.

Читати далі »

Чи можна СГ, у якого закінчився термін дії ліцензії на оптову торгівлю, повернути раніше придбані у нього алкогольні напої (тютюнові вироби)?

25.08.2011

Повернення суб’єкту господарювання алкогольних напоїв (тютюнових виробів), що були раніше придбані у нього, можливе лише за умови наявності у нього ліцензії на право роздрібної або оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами). При цьому суб’єкт господарювання, який повертає алкогольні напої (тютюнові вироби), повинен мати у наявності ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами).

Читати далі »

Чи потрібно СГ – виробнику алкогольних напоїв (тютюнових виробів) придбавати ліцензію на оптову торгівлю для реалізації власної продукції як за договорами купівлі-продажу, так і за договорами комісії (консигнації, доручення)?

25.08.2011

Оптова торгівля алкогольними напоями (тютюновими виробами) може здійснюватися суб’єктами господарювання – виробниками такої продукції незалежно від умов реалізації лише за наявності ліцензії на право оптової торгівлі.

Читати далі »

Чи повинні СГ, які отримали ліцензію на право здійснення оптової торгівлі, при реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів вимагати від СПД – покупців ліцензію на право здійснення оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими в

25.08.2011

Ні, суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на право здійснення оптової торгівлі, при реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів не повинні вимагати від суб'єктів господарювання – покупців ліцензію на право здійснення оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Читати далі »

Чи може СГ без відповідних ліцензій за договором доручення на придбання здійснювати придбання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, їх збереження та подальшу передачу цих товарів довірителю?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який за договором доручення на придбання, повинен придбати, забезпечити збереження та в подальшому передати довірителю алкогольні напої та тютюнові вироби, повинен мати у наявності відповідні ліцензії (ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами), а також зареєстроване місце збереження алкогольних напоїв та тютюнових виробів, яке внесено до Єдиного реєстру.

Читати далі »

Чи може СГ первинного виноробства після закінчення терміну дії ліцензії на виробництво, здійснити поставку залишків виноматеріалів СГ вторинного виноробства без ліцензії на оптову торгівлю?

25.08.2011

Суб'єкт господарювання первинного виноробства протягом терміну дії ліцензії на виробництво може в межах обсягів власного виробництва виноматеріалів здійснювати поставку таких виноматеріалів суб'єктам господарювання вторинного виноробства без ліцензії на оптову торгівлю. Для реалізації залишків виноматеріалів після закінчення терміну дії ліцензії на виробництво суб’єкту господарювання необхідно придбати ліцензію на право оптової торгівлі незалежно від статусу покупців (суб'єкти господарювання вторинного виноробства, суб'єкти господарювання оптової і роздрібної торгівлі чи інші українські споживачі).

Читати далі »

Чи потрібно виробнику алкогольних напоїв (тютюнових виробів) для експорту власної продукції додатково до ліцензії на експорт отримувати також ліцензію на оптову торгівлю?

25.08.2011

Оптова торгівля алкогольними напоями (тютюновими виробами) та експорт (вивезення за межі митної території України) зазначеної продукції є окремими видами діяльності, які потребують наявності окремих ліцензій на провадження діяльності. Здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами) на території України потребує наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами), а вивезення зазначеної продукції за межі митної території України – ліцензії на експорт алкогольних напоїв (тютюнових виробів).

Читати далі »

І. Чи може СГ, який має ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами), здійснювати розрахунки в готівковій формі за відвантажену продукцію (алкогольні напої, тютюнові вироби) через РРО (книгу обліку розрахункових операцій)?

25.08.2011

Норми Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" не передбачають проведення готівкових розрахунків через електронні контрольно-касові апарати (книги обліку розрахункових операцій) при здійсненні оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Читати далі »

ІІ. Чи може СГ, який має ліцензію на право оптової торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами), здійснювати розрахунки в готівковій формі за відвантажену продукцію (алкогольні напої, тютюнові вироби) через РРО (книгу обліку розрахункових операцій)

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Статтею 15 Закону №481 визначено основні засади щодо ліцензування оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами можуть здійснюватися суб'єктами господарюванн...

Читати далі »

Чи потрібно СГ - комісіонеру для експорту алкогольних напоїв (тютюнових виробів), крім ліцензії на експорт додатково отримувати ліцензію на оптову торгівлю?

25.08.2011

Ліцензії на експорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів і ліцензії на оптову торгівлю такими видами продукції є окремими дозвільними документами, що надають право на провадження зазначеного в ліцензії виду діяльності. Для здійснення операцій з експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів за договором комісії суб’єкт господарювання повинен мати у наявності ліцензії на експорт такої продукції.

Читати далі »

Чи необхідно спеціалізованій організації, що залучена на підставі договору з державною виконавчою службою, для разової реалізації арештованого майна – алкогольних напоїв придбавати ліцензію на оптову торгівлю такою продукцією?

25.08.2011

Спеціалізована організація, що залучена на підставі договору з державною виконавчою службою, для реалізації арештованого майна – алкогольних напоїв повинна мати у наявності ліцензію на право здійснення оптової торгівлі такою продукцією. При цьому зберігання арештованого майна – алкогольних напоїв має здійснюватись виключно в місцях зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

Читати далі »

Чи необхідно СГ для реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за договорами комісії (консигнації, доручення), придбавати ліцензії на право оптової торгівлі такою продукцією?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання для здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами як за договорами купівлі-продажу, так і за договорами комісії (доручення), повинні отримати відповідні ліцензії на право здійснення оптової торгівлі такою продукцією

Читати далі »

Діє до 10.05.2011 Де можна знайти зразок заяви на отримання ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами?

25.08.2011

Зразок заяви на отримання ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами можна знайти на офіційному web-сайті ДПА України - www.sta.gov.ua/ розділ "Ексклюзив від департаментів"/ підрозділ "32 Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів".

Читати далі »

Чи може СГ здійснити сплату за весь термін дії ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами?

25.08.2011

Статтею 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зі змінами та доповненнями визначено порядок внесення чергових платежів за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, який є обов'язковим до виконання для всіх суб’єктів господарювання - учасників правовідносин, що виникають у ході реалізації зазначеної вище норми. Сплата за весь термін дії ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами не дозволяється.

Читати далі »

Чи потрібно СГ придбавати окрему ліцензію на оптову торгівлю сидром та перрі за наявності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 10, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної інф...

Читати далі »