Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ліцензування виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів » Ліцензування експорту, імпорту

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий розмір річної плати за ліцензію на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів, на який термін видається така ліцензія?

25.08.2011

Плата за ліцензії на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів встановлюється в розмірі 780 гривень за рік. Ліцензії на право імпорту, експорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів видаються терміном на п'ять років.

Читати далі »

Чи обов’язково СГ, який здійснює відвантаження алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що призначені для реалізації магазинами безмитної торгівлі, мати ліцензію?

25.08.2011

Так, відвантаження алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що призначені для реалізації магазинами безмитної торгівлі, здійснюється суб'єктами господарювання, які отримали ліцензію на право експорту алкогольних напоїв або тютюнових виробів.

Читати далі »

Який розмір річної плати за отримання ліцензії на право імпорту або експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового та на який термін вона видається?

25.08.2011

Річна плата за ліцензії на право імпорту або експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового становить 780 гривень. Ліцензії видаються органом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України, терміном на п'ять років, а плата за ліцензії зараховується до державного бюджету.

Читати далі »

На підставі яких документів до ліцензії на імпорт алкогольних напоїв вноситься відмітка про внесення чергових платежів?

25.08.2011

Відмітка про внесення плати за ліцензію на наступний рік ставиться на оригіналі ліцензії на підставі поданих до органу, що видає ліцензію, копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату) на перерахування чергового платежу та довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

Читати далі »

Чи обов’язково СГ - імпортеру, який здійснює імпорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів, придбавати ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, якщо такий суб’єкт господарювання має ліцензію на роздрібну торгівлю і

25.08.2011

Імпортери алкогольних напоїв та тютюнових виробів можуть здійснювати реалізацію цієї продукції лише за наявності ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Читати далі »

Який орган виконавчої влади здійснює оформлення та видачу ліцензій на право імпорту, експорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів? Чи надають органи державної податкової служби відповіді на запитання щодо необхідності отримання та порядку вида

25.08.2011

Видачу ліцензій на право імпорту, експорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснює Міністерство економіки України. Надання відповідей на запитання платників податків щодо ліцензування імпорту, експорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів належить до компетенції органу, який видає ліцензії на право імпорту, експорту.

Читати далі »