Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Порядок сплати консолідованого податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Який порядок сплати консолідованого податку на прибуток підприємством та його філіями?

25.08.2011

Платник податку, який має філії, може прийняти рішення щодо сплати консолідованого податку та сплачувати податок до бюджетів територіальних громад за місцезнаходженням філій, а також до бюджету територіальної громади за своїм місцезнаходженням, зменшений на суму податку, сплаченого до бюджетів територіальних громад за місцезнаходженням філій.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи може підприємство консолідовано сплачувати податок на прибуток у першій рік діяльності після реєстрації філії?

25.08.2011

Ні. Не може.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи повинен платник податку у разі продовження застосування консолідованого порядку сплати податку на прибуток повідомляти про це податкові органи?

25.08.2011

Якщо платник податку на прибуток прийняв рішення залишитися в наступному податковому році на сплаті консолідованого податку, то надсилати повідомлення до податкових органів немає необхідності.

Читати далі »

Діє до 01.03.2010 Як у податковому обліку відображаються амортизаційні відрахування на ОФ філії, яка ліквідується у середині звітного періоду, якщо філія перебувала на консолідованій сплаті податку?

25.08.2011

У звітному податковому періоді, в якому ліквідується філія (платник консолідованого податку на прибуток), головне підприємство в Розрахунку та у таблиці 2 додатка К6 до декларації з податку на прибуток має врахувати показники філії (в тому числі амортизаційні відрахування) на дату ліквідації такої філії. При цьому, зазначені показники будуть враховуватись в Розрахунку та Декларації до закінчення звітного року.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи є платником податку на прибуток (самостійним або на консолідованій сплаті) філія, що розташована в межах однієї територіальної громади з головним підприємством?

25.08.2011

Ні.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 За яких умов платники податку мають право застосовувати консолідовану сплату податку?

25.08.2011

Застосовувати консолідовану сплату податку мають право платники податку, які мають філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж такий платник податку, територіальної громади та до 1 липня року, що передує звітному, повідомили податкові органи про застосування консолідованого податку на прибуток.

Читати далі »

Діє до 14.01.2011 Який порядок подання звітності відокремленим підрозділом (платником консолідованого податку на прибуток) при ліквідації такого відокремленого підрозділу у середині звітного періоду?

25.08.2011

У звітному податковому періоді, в якому ліквідується філія (платник консолідованого податку на прибуток), головне підприємство в Розрахунку та у таблиці 2 додатка К6 до декларації з податку на прибуток має врахувати показники філії на дату ліквідації такої філії. Зазначені показники будуть враховуватись в Декларації до закінчення звітного року. Розрахунок за місцезнаходженням філії за останній звітний період подається на її ліквідації і в подальшому Розрахунок не подається.

Читати далі »

Діє до 01.07.2010 Як у податковому обліку відображається від’ємне значення об’єкта оподаткування, який обліковувався у філії на момент переходу на консолідований податок?

25.08.2011

Оскільки у попередньому році головне підприємство та його філія були окремими платниками податку на прибуток, а з наступного року виступають одним консолідованим платником податку, то відповідно від’ємне значення об’єкта оподаткування, що обліковувалось у філії як окремого платника на момент переходу, переноситься до валових витрат першого календарного кварталу наступного податкового року консолідованого платника податку (з урахуванням норм Закону України про Державний бюджет на відповідний рік).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І. Як у податковому обліку відображається від’ємне значення об’єкта оподаткування, який обліковувався у філії на момент переходу на консолідований податок?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 І. Коротка: Оскільки у попередньому році головне підприємство та його філія були окремими платниками податку на прибуток, а з наступного року виступають одним консолідованим платником податку, то відповідно від’ємне значення об’єкта оподаткування, що обліковувалось у філії як ок...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ. Як у податковому обліку відображається від’ємне значення об’єкта оподаткування, який обліковувався у філії на момент переходу на консолідований податок?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 ІІ. (початок див.І) Повна: Відповідно до пп.2.1.3 п.2.1 ст.2 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97–ВР із змінами та доповненнями, далі - Закон) філії, відділення та ін...

Читати далі »