Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Порядок врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 12.08.2010 І. Як у податковому обліку відображається врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років?

25.08.2011

Діє до 12.08.2010 І. Коротка: У деклараціях за звітні періоди поточного року від’ємне значення об’єкта оподаткування попередніх років платники податку зазначають у складі валових витрат з урахуванням особливостей, встановлених пунктом 22.4 статті 22 Закону "Про оподаткування прибутку підприємств"...

Читати далі »

Діє до 12.08.2010 ІІ. Як у податковому обліку відображається врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років?

25.08.2011

Діє до 12.08.2010 ІІ. (початок див.І) Повна: Відповідно до п.6.1 ст.6 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР зі змінами та доповненнями, далі - Закон) якщо об'єкт оподаткування плат...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи є декларування платником податку на прибуток від’ємного значення об’єкта оподаткування підставою для проведення податковим органом перевірки?

25.08.2011

Так, якщо від'ємне значення об'єкта оподаткування декларується платником податку протягом чотирьох послідовних податкових періодів.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи враховуються від’ємне значення об’єкта оподаткування ліквідованих шляхом приєднання підприємств у податковому обліку підприємства - правонаступника?

25.08.2011

Так. При приєднанні підприємства до правонаступника показники діяльності підприємства переносяться в баланс та податковий облік правонаступника і повністю враховуються при визначенні об’єкта та розміру податку на прибуток таким правонаступником.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який порядок врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років у 2008 році?

25.08.2011

У 2008 році значення рядка 04.9 декларації з податку на прибуток підприємства, рядка 04.10 декларації з податку на прибуток банку та рядка 4.6 Додатку К1 до рядка 13 декларації з податку на доходи (прибуток) страховика не можуть перевищувати абсолютного значення рядків відповідно: 08 декларації з податку на прибуток, 08 декларації з податку на прибуток банку та 8 Додатку К1 до рядка 13 декларації з податку на доходи (прибуток) страховика за 2007 рік.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який порядок врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років у 2009 році?

25.08.2011

У 2009 році значення рядка 04.9 декларації з податку на прибуток підприємства, рядка 04.10 декларації з податку на прибуток банку та рядка 4.6 Додатку К1 до рядка 13 декларації з податку на доходи (прибуток) страховика не можуть перевищувати абсолютного значення рядків відповідно: 08 декларації з податку на прибуток, 08 декларації з податку на прибуток банку та 8 Додатку К1 до рядка 13 декларації з податку на доходи (прибуток) страховика за 2008 рік.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право платник податку – сільгоспвиробник, який перейшов на подання річної декларації з 01.07.08, врахувати від’ємне значення об’єкта оподаткування, отриманого у І півріччі 2008 року?

25.08.2011

Так. Сільськогосподарські підприємства, які з 01.07.08 перейшли на річну звітність та за І півріччя 2008 року мають від’ємне значенні об’єкта оподаткування, в Декларації за період з 1 липня 2008 року по 30 червня 2009 року, у рядку 04.09 відображають абсолютне значення рядку 08 Декларації за І півріччя 2008 року.

Читати далі »

Діє до 10.05.2009 Щодо коментарів до постанови КМУ від 22 квітня 2009 № 427 "Питання врахування у 2009 році від’ємного значення об’єкта обкладення податком на прибуток підприємств" та врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибут

25.08.2011

Діє до 10.05.2009 Відповідь: Органами державної податкової служби найближчим часом будуть здійснені відповідні заходи щодо врегулювання проблем, які виникли у платників податків, у зв’язку з веденням в дію постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 № 427 та її відкликанням

Читати далі »

Діє до 01.07.2010 Як у податковому обліку відображається врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років?

25.08.2011

У деклараціях за звітні періоди поточного року від’ємне значення об’єкта оподаткування попередніх років платники податку зазначають у складі валових витрат відповідно у рядку 04.9 декларації з податку на прибуток підприємства, рядку 04.10 декларації з податку на прибуток банку, у рядку 4.6 Додатку К1 до рядка 13 декларації з податку на доходи (прибуток) страховика.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І.Як у податковому обліку відображається врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років?

25.08.2011

У деклараціях за звітні періоди поточного року від’ємне значення об’єкта оподаткування попередніх років платники податку зазначають у складі валових витрат з урахуванням особливостей, встановлених пунктом 22.4 статті 22 Закону "Про оподаткування прибутку підприємств", Зокрема, в декларації з податку на прибуток підприємства - у рядку 04.9, в декларації з податку на прибуток банку - у рядку 04.10, в декларації з податку на доходи (прибуток) страховика - у рядку 4.6 Додатку К1 до рядка 13.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ. Як у податковому обліку відображається врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування податком на прибуток попередніх років?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 (Початок див. І.). Повна: ... В декларації з податку на прибуток підприємства (далі - Декларація), форма якої затверджена наказом ДПА України від 29.03.03 №143, та в декларації з податку на прибуток банку, форма якої затверджена наказом ДПА України від 31.03.03 №148, від’ємне зн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином обмеження, встановлені п. 22.4 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", розповсюджуються на виправлення самостійно виявлених помилок у вигляді не врахованих в попередніх періодах ВВ?

25.08.2011

За підсумками податкового звітного періоду - півріччя 2010 року платник податків виправляє помилки, самостійно виявлені за результатами минулих років, у загальному порядку без врахування обмежень, передбачених пунктом 22.4 статті Закону №334 (в редакції Закону №2275-VI). Встановлене зазначеним пунктом обмеження застосовується до самостійно виявлених помилок за результатами минулих років при наданні податкової звітності починаючи з звітного податкового періоду - три квартали 2010 року, за умови, що такі помилки впливатимуть на збільшення (виникнення) від'ємного значення, накопиченого станом на 01.01.2010 р. (р. 8 декларації з податку на прибуток за 2009 рік).

Читати далі »