Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валовий дохід дата збільшення валового доходу

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі отримання авансового платежу при здійсненні продажу товарів (робіт, послуг)?

25.08.2011

У разі отримання авансового платежу за товар (роботи, послуги), датою збільшення валового доходу буде дата зарахування коштів від покупця на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), що підлягають продажу, у разі продажу товарів (робіт, послуг) за готівку - дата її оприбуткування в касі платника податку, а за відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі продажу товарів поштою?

25.08.2011

Датою виникнення валового доходу платника податку у наведеному випадку є дата відвантаження таким платником податку товарів покупцю.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою включення до ВД сум авансових платежів та попередньої оплати, отриманих підприємствами суднобудівної промисловості від замовників морських, річкових суден?

25.08.2011

За умови цільового використання коштів у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України зазначені суми включаються до складу валових доходів таких підприємств за датою підписання акта про передачу морських, річкових суден замовнику.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД?

25.08.2011

Датою збільшення валового доходу вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), що підлягають продажу, у разі продажу товарів (робіт, послуг) за готівку - дата її оприбуткування в касі платника податку, а за відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата фактичного надання результатів робіт (послуг) платником податку.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі, якщо торгівля здійснюється з використанням кредитних або дебетових карток, дорожніх, комерційних, персональних або інших чеків?

25.08.2011

У цьому разі датою збільшення валового доходу вважається дата оформлення відповідного рахунку (товарного чека).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі, якщо торгівля здійснюється з використанням торговельних автоматів або іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності касового апарата?

25.08.2011

У цьому разі датою збільшення валового доходу вважається дата вилучення з таких торговельних апаратів або подібного обладнання грошової виручки. При цьому, якщо торгівля через торгівельні автомати здійснюється з використанням жетонів, карток або інших замінників гривні, датою збільшення валового доходу вважається дата продажу таких жетонів, карток або інших замінників гривні.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі продажу товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів?

25.08.2011

В цьому разі датою збільшення валового доходу є дата надходження коштів на поточний рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якому іншому вигляді, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов'язаннями перед таким бюджетом.

Читати далі »

Діє до 01.07.2010 Яка дата є датою збільшення ВД кредитора від здійснення кредитно-депозитних операцій?

25.08.2011

У цьому разі датою збільшення валового доходу є дата нарахування процентів (комісійних) у строки, визначені кредитним (депозитним) договором.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД при здійсненні операцій з продажу товару на експорт, якщо відвантаження товару відбувається раніше ніж оформлення вантажної митної декларації?

25.08.2011

У випадку коли відвантаження товарів відбувається раніше, ніж оформлення вантажної митної декларації, датою збільшення валового доходу вважається дата відвантаження товарів за умови, що сплата за таку продукцію відсутня.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі, якщо кошти надійшли на розподільчий рахунок в одному звітному періоді, а на поточний - в іншому?

25.08.2011

Датою збільшення валового доходу платника податків буде вважається дата зарахування коштів від покупця (замовника) на поточний рахунок платника податку.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 На яку дату збільшуються ВД кредитора – продавця товарів (робіт, послуг), оплата за які мала проводитись за рахунок бюджетних коштів, якщо покупець відступає борг новому боржнику?

25.08.2011

У разі заміни боржника у зобов’язанні оплата за відвантажені (надані) товари (роботи, послуги) буде надходити за рахунок інших коштів, ніж бюджетні кошти, тобто на дату такої заміни (укладання договору) кредитор – продавець повинен збільшити валові доходи на суму відвантажених (наданих) товарів (робіт, послуг).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД при відмові замовника від підписання акту виконаних робіт (аванс від замовника не отримано)?

25.08.2011

У разі якщо протягом звітного періоду платником податку не було оформлено документів, що засвідчували факт виконання робіт, або результати виконаних робіт замовнику не передавалися (при підтвердженні відповідними записами у бухгалтерському обліку підприємства) за умови, що попередні розрахунки замовником не проводилися, то i валовий дохід за зазначеною операцією в цьому звітному періоді у платника податку не виникатиме, оскільки в даному випадку поставка робіт не відбулася i об'єкт оподаткування відсутній.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі отримання від бюджетної організації за відвантажені товари (роботи, послуги) векселя?

25.08.2011

У разі отримання від бюджетної організації за відвантажені (виконані, надані) товари (роботи, послуги) векселя платник податку – продавець повинен збільшити валові доходи на суму вартості таких товарів (робіт, послуг) на дату отримання векселя.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображаються операції з імпорту товарів (робіт, послуг) без ввезення на митну територію України?

25.08.2011

Оскільки порядок оподаткування операції з імпорту товарів (робіт, послуг) без ввезення на митну територію України, залежить від умов укладених договорів за такими операціями, то більш конкретну відповідь на таке питання можливо надати лише після ознайомлення з первинними документами.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД у разі продажу товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів та які документи підтверджують такі розрахунки?

25.08.2011

Датою виникнення валових доходів в частині компенсації вартості товарів (робіт, послуг) бюджетними коштами, є дата фактичного перерахування бюджетних коштів на рахунок цього підприємства або надання компенсації у іншому вигляді. За роз’ясненнями щодо процедури оплати рахунків за отримані товари (виконані роботи, надані послуги) розпорядникам, одержувачам бюджетних коштів, а також платіжних доручень та підтверджуючих документів, на підставі яких здійснюються такі розрахунки, слід звертатися до органів Державного казначейства України.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВД кредитора від здійснення кредитно-депозитних операцій?

25.08.2011

Відповідно до пп. 11.3.6 п. 11.3 ст. 11 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97–ВР із змінами та доповненнями, далі - Закон) датою збільшення валових доходів кредитора від здійснення кред...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І.Яка дата є датою збільшення ВД суб’єкта літакобудування, який застосовує п. 22.31?, у разі отримання оплати за рахунок бюджетних коштів?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 І. Коротка: З 01.01.2010 до 01.01.2016 суб'єкти літакобудування по операціях з розробки, виробництва, переобладнання, ремонту, модифікації, технічного обслуговування авіаційної техніки та авіаційних двигунів, а також проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робі...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ. Яка дата є датою збільшення ВД суб’єкта літакобудування, який застосовує п. 22.31?, у разі отримання оплати за рахунок бюджетних коштів?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 ІІ. (початок див.І) Повна: Підпунктом 1 п.5 розділу І Закону України від 20 січня 2010 року №1814-VI "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні" внесено зміни до Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР ...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право кредитор формувати ВД у разі продажу на умовах товарного кредиту товарів, безпосередньо пов’язаних з технологічними процесами виробництва сільськогосподарської продукції, виробникам такої продукції, що перебувають на спеціал

25.08.2011

При продажу товарів, безпосередньо пов'язаних з технологічними процесами виробництва сільськогосподарської продукції, виробникам такої сільськогосподарської продукції на умовах товарного кредиту, валові доходи кредитора збільшуються у податковому періоді, на який відповідно до умов такого кредитного договору припадає строк здійснення розрахунків з позичальником, незалежно від системи оподаткування, яку використовує позичальник.

Читати далі »