Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати дата збільшення валових витрат

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка дата є датою збільшення валових витрат при здійсненні платником податку операцій з нерезидентами або резидентами, які сплачують податок на прибуток підприємств за ставкою нижчою, ніж 25%, або сплачують цей податок у складі ЄП чи ФСП

25.08.2011

Дата оприбуткування платником податку товарів (а при їх імпорті - також робіт (послуг), супутніх чи допоміжних такому імпорту товарів), а для робіт (послуг), - дата їх фактичного отримання від таких осіб, незалежно від наявності їх оплати (у тому числі часткової або авансової). При цьому за вимогою однієї зі сторін договору (платника податку) зазначається статус іншої сторони договору (контрагента) на документах, що засвідчують договірні відносини відповідно до чинного законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ сплачені авансові платежі за товари (роботи, послуги), якщо продавець не є платником податку на прибуток або має пільги з цього податку?

25.08.2011

Ні.

Читати далі »

Діє до 08.06.2010 Яка дата є датою збільшення ВВ при здійсненні платником податку операцій з нерезидентами або резидентами, які сплачують податок на прибуток підприємств за ставкою нижчою, ніж 25%, або сплачують цей податок у складі ЄП чи ФСП чи є звільне

25.08.2011

Дата оприбуткування платником податку товарів (а при їх імпорті - також робіт (послуг), супутніх чи допоміжних такому імпорту товарів), а для робіт (послуг), - дата їх фактичного отримання від таких осіб, незалежно від наявності їх оплати (у тому числі часткової або авансової).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВВ при здійсненні операцій з платниками податків, які сплачують податок на прибуток на загальних підставах?

25.08.2011

Датою збільшення валових витрат виробництва (обігу) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата списання коштів з банківських рахунків платника податку на оплату товарів (робіт, послуг), а в разі їх придбання за готівку - день їх видачі з каси платника податку; або дата оприбуткування платником податку товарів, а для робіт (послуг) - дата фактичного отримання платником податку результатів робіт (послуг)

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка дата є датою збільшення ВВ у разі, якщо заробітна плата нараховується в одному звітному періоді, а сплачується в іншому?

25.08.2011

Витрати платника податку на оплату праці працівників, які перебувають у трудових відносинах з таким платником податку на підставі цивільно-правових договорів, включаються до складу валових витрат в тому податковому звітному періоді, в якому здійснюється нарахування заробітної плати.

Читати далі »