Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати витрати на телефонний (мобільний) зв’язок та інтернет

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Підприємство здійснює оптову закупівлю магнітних карток у операторів мобільного зв’язку для подальшого продажу через роздрібну торговельну мережу. Відповідно до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" на ва

25.08.2011

Підприємство відносить до складу валових витрат вартість магнітних карток разом із сумами збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, включені до вартості магнітних карток стільникового зв’язку.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ витрати платника податку на підключення до мережі Інтернет?

25.08.2011

Витрати підприємства, понесені на підключення до мережі Інтернет, є витратами на зв’язок, які в податковому обліку відображаються наступним чином: - витрати на комунікаційне устаткування та його підключення в податковому обліку відображаються як створення основних фондів групи 1 (передавальні пристрої) за умови їх використання в господарській діяльності протягом періоду, що перевищує 365 календарних днів; - витрати по наданню послуг зв’язку (абонементна плата, плата за оренду порталу, логіну) – відносяться до складу валових витрат за наявності документального підтвердження понесених витрат з господарською діяльністю підприємства.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ вартість телефонних розмов по мобільному телефону?

25.08.2011

Так, за умови документального підтвердження того, що розмови використано виключно в цілях господарської діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І. Яка дата є датою збільшення ВВ та ВД при здійсненні операцій з купівлі-продажу товарів (робіт, послуг) через Інтернет – магазин за допомогою електронних грошей (WebMoney, Яndex.Деньги, PayCash, PayPal тощо)?

25.08.2011

Валові витрати та валові доходи при здійсненні операцій з купівлі-продажу товарів (робіт, послуг) через Інтернет за допомогою електронних грошей визначаються за загальними правилами відповідно до ст.11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємства". При цьому такі операції мають бути оформлені первинними документами, які підтверджують факт купівлі-продажу товарів (робіт, послуг).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ. Яка дата є датою збільшення ВВ та ВД при здійсненні операцій з купівлі-продажу товарів (робіт, послуг) через Інтернет – магазин за допомогою електронних грошей (WebMoney, Яndex.Деньги, PayCash, PayPal тощо)?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 ІІ.(початок див.І) Повна: ... Відповідно до ч.2 ст.3 Закону України від 16 липня1999р. №996-XIV "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі – Закон №996) податковий облік базується на даних бухгалтерського обліку. Ст.9 Закону №996 передбачено, що підставою ...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Працівникам підприємства для виробничих цілей видано телефонні картки мобільного зв’язку, придбані в мережі роздрібної торгівлі. Чи можливо віднести вартість карток до ВВ підприємства?

25.08.2011

Вартість телефонних карток мобільного зв’язку, буде відноситись до валових витрат, тільки, якщо буде документальне підтвердження того, що вони використані виключно в цілях господарської діяльності

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображаються витрати на одержання телефонного номера?

25.08.2011

Витрати на одержання телефонного номера відносяться до нематеріальних активів і підлягають амортизації

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ та до ВД суми відшкодованих працівниками платнику податку особистих розмов по телефону?

25.08.2011

Якщо платник податків не може підтвердити виробничий характер телефонних переговорів або визначено, що такі переговори провадилися фізичними особами (співробітниками, контрагентами тощо) в особистих цілях, то вартість телефонних переговорів не включається до складу валових витрат. При цьому, якщо працівник відшкодовує платнику податку оплату за послуги телефонного зв’язку та зазначені кошти перераховуються платником податку безпосередньо установі, що надає послуги зв’язку, то така сума не включається до складу валового доходу підприємства та відповідно до складу валових витрат.

Читати далі »