Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати добровільні перерахування коштів, передання майна

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 24.11.2009 Як у податковому обліку платника податку врахувати повернення неприбутковою організацією ТМЦ, передача яких відображалась у складі валових витрат на підставі пп. 5.2.2 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (вартість ТМЦ

25.08.2011

Діє до 24.11.2009 Коротка: Якщо платнику податку повернено товари, які раніше були добровільно передані неприбутковій організації, то необхідно здійснити відповідне зменшення валових витрат на вартість ТМЦ, які у розмірі, визначеному пп. 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 Закону, було віднесено до валових витрат...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку витрати у вигляді членських внесків, сплачених до неприбуткових установ (які не є організаціями роботодавців та їх об'єднаннями)?

25.08.2011

Платник податку може віднести до складу валових витрат витрати у вигляді членських внесків, сплачених до неприбуткових установ (не є організаціями роботодавців та їх об'єднаннями), у розмірі, що перевищує два відсотки, але не більше п'яти відсотків оподатковуваного прибутку попереднього звітного року, за умови, що установа чи організація, яка отримує членські внески має статус неприбутковості. Підтвердженням статусу неприбутковості є копія рішення органу державної податкової служби про внесення організацій (установ) до Реєстру неприбуткових установ і організацій.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 В якому розмірі платник податків має право відносити до складу ВВ відрахування коштів первинній профспілковій організації на культурно-масову, фізкультурну й оздоровчу роботу?

25.08.2011

В розмірі, що перевищує 2%, але не більше 5% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право підприємство всеукраїнського об’єднання осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднести до складу ВВ витрати на благодійну діяльність?

25.08.2011

В розмірі, що не перевищує 10% оподатковуваного прибутку попереднього звітного періоду.

Читати далі »

Діє до 12.10.2010 Чи включається до складу ВВ підприємства сума коштів, перерахована на охорону культурної спадщини установам науки, освіти, культури, заповідникам, музеям - заповідникам?

25.08.2011

Включається в розмірі, що перевищує 2%, але не більше 10% оподаткованого прибутку попереднього звітного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 В якому розмірі платник податку має право віднести до складу ВВ суму коштів або вартість товарів (робіт, послуг), добровільно перерахованих (переданих) протягом звітного року до Державного бюджету України або бюджетів місцевого самовряду

25.08.2011

Платник податку має право включати до складу валових витрат суму коштів або вартість майна, що добровільно перераховані (передані) протягом звітного року до Державного бюджету України або бюджетів місцевого самоврядування, до неприбуткових організацій лише у випадку, коли сума перевищує 2% оподатковуваного прибутку, але не більше 5% від такого прибутку.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку платника податку відображається операція з передачі ТМЦ неприбутковій організації та яким чином відобразити повернення неприбутковою організацією таких ТМЦ?

25.08.2011

Вартість ТМЦ, добровільно переданих протягом звітного року до Державного бюджету України або бюджетів місцевого самоврядування, неприбутковим організаціям, включається до складу валових витрат у розмірі, що перевищує 2%, але не більше 5% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року та відображається у рядку 04.8 декларації з податку на прибуток підприємств. При цьому вартість таких ТМЦ має бути врахована також у колонці 4 "Запаси, використані не у господарській діяльності" таблиці 1 розрахунку приросту (убутку) балансової вартості запасів додатка К1/1 до Декларації з податку на прибуток. Якщо платнику податку повернено зазначені товари, то платник податку має здійснити відповідне зменшення валових витрат на вартість таких ТМЦ. Крім цього, вартість повернених ТМЦ повинна бути відновлена у розрахунку приросту (убутку) балансової вартості запасів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Як у податковому обліку платника податку відображаються витрати на проведення новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та на придбання дитячих святкових подарунків?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 І. Коротка: Якщо платник податку у період з 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року перерахував суми коштів органам державної влади, органам місцевого самоврядування, громадським (у тому числі профспілковим) організаціям та створеним ними закладам освіти, охорони...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Як у податковому обліку платника податку відображаються витрати на проведення новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та на придбання дитячих святкових подарунків?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 ІІ. (початок див. І) Повна: Згідно зі ст. 1 Закону України від 30 листопада 2000 року № 2117-ІІІ "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" (далі – Закон №211...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 В якому розмірі включаються до складу ВВ суми, що перераховані до організації роботодавців (об’єднання організацій роботодавців) як членські внески?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 Повна та коротка відповіді ідентичні. Відповідно до пп. 5.2.17 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (у редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР зі змінами та доповненнями) до складу валових витр...

Читати далі »