Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати витрати на рекламу. представницькі витрати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку витрати на рекламу та на проведення представницьких заходів, оплачені готівкою?

25.08.2011

Оскільки норми пп. 5.4.8 п. 5.4 ст. 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" регулюють витрати на відрядження, то і встановлене зазначеним підпунктом обмеження щодо витрачання готівки стосується не будь-яких представницьких витрат та витрат на рекламу, а тільки представницьких та рекламних витрат, понесених у відрядженні.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку витрати на виготовлення щоденників з нанесенням логотипу, адресами та телефонами такого платника податку для безоплатного розповсюдження споживачам?

25.08.2011

До складу валових витрат може бути віднесено витрати на вказані цілі у розмірі не більше двох відсотків від оподаткованого прибутку за попередній звітний (податковий) рік.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Підприємство-виробник продукції реалізує товар через мережу супермаркетів, які виставляють йому рахунки на послуги з реалізації даних товарів (рекламні послуги, маркетингові послуги, передпродажна підготовка товару тощо). Чи може підприє

25.08.2011

Якщо маркетингові дослідження, рекламні та передпродажні акції оплачуються та проводяться за ініціативи підприємства - виробника продукції, а реалізуються безпосередньому споживачу через мережу торгівельних організацій, то зазначені витрати не відносяться до валових витрат виробника, адже стосуються господарської діяльності відповідних торгівельних організацій. Виключення становлять випадки продажу товарів особою, з якою укладено комісійні договори.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включається до складу ВВ вартість придбаних маркетингових послуг; послуг мерчендайзенгу?

25.08.2011

Маркетингові, інформаційно – консультаційні послуги, послуги із розміщення зображень товару в газеті та мерчендайзенгу і т. п. можуть бути включені до складу валових витрат при наявності договору про надання даних послуг, акту прийому виконаних робіт із зазначенням в ньому конкретного переліку наданих послуг, місця і дати надання, документального підтвердження зв’язку наданих послуг з господарською діяльністю підприємства, а також аналізу отриманих результатів від надання таких послуг. Під час укладання договорів про надання вищезазначених послуг слід керуватися нормами гл. 63 Цивільного кодексу України .

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку оплата послуг з виготовлення поліграфічної реклами?

25.08.2011

Витрати на оплату послуг з виготовлення поліграфічної реклами у вигляді рекламних плакатів, на яких зазначені логотип, назва та адреса фірми, а також перелік товару, передбаченого для реалізації або перелік послуг, що надаються таким платником податку, вважаються витратами, пов’язаними з веденням господарської діяльності або рекламною діяльністю, i тому можуть бути віднесені до складу валових витрат платника податку.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ витрати на участь у виставках та ярмарках?

25.08.2011

Витрати на оплату таких послуг у повному обсязі підприємство включає до складу валових витрат.

Читати далі »