Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати гарантійні заміни та гарантійний ремонт

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Які витрати на гарантійні заміни товарів включаються до ВВ?

25.08.2011

Включаються не більше від суми, яка відповідає рівню гарантійних замін, прийнятих (оприлюднених) платником податку, але не вище 10 відсотків від сукупної вартості таких товарів, що були продані, та по яких не закінчився строк гарантійного обслуговування.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ витрати, понесені у зв'язку з гарантійним ремонтом ОФ, які реалізуються ЮО?

25.08.2011

Витрати, понесені платником податку у зв'язку із виконанням гарантійних зобов'язань по об'єктах, реалізованих юридичним особам, не включаються до складу валових витрат такого платника відповідно до пп. 5.4.3 п. 5.4 ст. 5 Закону "Про оподаткування прибутку підприємств".

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 За який період слід визначати 10 відсоткову межу від сукупної вартості товарів, що були продані, для визначення ВВ на гарантійний ремонт (обслуговування) або гарантійні заміни?

25.08.2011

Сукупна вартість проданих товарів, щодо яких не закінчився термін гарантійного обслуговування, розраховується на кінець кожного звітного періоду протягом року наростаючим підсумком.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як визначається рівень гарантійних замін платником податку, який здійснює гарантійний ремонт (обслуговування) або гарантійні заміни товарів?

25.08.2011

Платник податку самостійно визначає рівень гарантійних замін та зазначає його у відповідних первинних документах (наказі, розпорядженні тощо), але не вище 10 відсотків від сукупної вартості таких товарів, що були продані, та по яких не закінчився строк гарантійного обслуговування. Платник податку втрачає право на відображення валових витрат за гарантійними ремонтами (замінами), якщо рівень гарантійних замін, гарантійні умови і терміни не оприлюднено таким платником податків.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як відображається операція з безоплатного отримання гарантійної заміни ОФ чи їх складових частин згідно з договором гарантійного обслуговування?

25.08.2011

Якщо заміна бракованих основних фондів (складових частин основних фондів) здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства, то безоплатне отримання гарантійної заміни ОФ чи їх складових частин згідно з договором гарантійного обслуговування у податковому обліку платника податку – отримувача не відображається.

Читати далі »