Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати: витрати на утримання та експлуатацію об’єктів соціальної інфраструктури

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Чи має право платник податку амортизувати житловий фонд, який знаходиться на балансі такого платника податку?

25.08.2011

Оскільки житловий фонд не може бути віднесений до виробничих основних фондів, амортизаційні відрахування в податковому обліку не нараховуються.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Згідно з Положенням про відокремлений підрозділ підприємства предметом діяльності цього підрозділу є організація громадського харчування та торгового обслуговування. Чи є діяльність такої їдальні господарською?

25.08.2011

Якщо Положенням про відповідний відокремлений підрозділ передбачено, що предметом його діяльності є організація платного харчування через пункт харчування, розміщення якого узгоджено з відповідним міськвиконкомом, то діяльність такої їдальні можна визначити як господарську за умови належного заповнення реєстраційних даних під час відкриття такого підрозділу та взяття його на податковий облік.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включається до складу ВВ платника податку витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури?

25.08.2011

До валових витрат відносяться витрати платника податку на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури, що перебували на балансі та утримувалися за рахунок такого платника податку на момент набрання чинності Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств" (крім капітальних затрат, які підлягають амортизації), зокрема: - закладів середньої та середньої професійно-технічної освіти та закладів підвищення кваліфікації працівників такого платника податку; - багатоквартирного житлового фонду, включаючи гуртожитки, одноквартирного житлового фонду в сільській місцевості та об'єктів житлово-комунального господарства, які перебувають на балансі юридичних осіб, щодо яких платником податку прийнято документально оформлене рішення про передачу на баланс місцевих рад. Відповідні витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури відносяться до складу валових витрат у розмірі 50%.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 У 1998 р. держпідприємства житлово-комунального господарства та теплових мереж реорганізовано шляхом їх ліквідації та як структурні підрозділи введено до складу ВАТ. Чи має право ВАТ у наступні роки відносити витрати на утримання та експ

25.08.2011

Враховуючи те, що акціонерне товариство станом на 01.07.97 р. не мало на балансі об’єкти соціальної інфраструктури, тому ВАТ не має права витрати на утримання та експлуатацію житлового фонду відносити до складу валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності медичного пункту, створеного для щоденного медогляду працівників, на підставі пп. 5.4.10 Закону України "Про оподаткуванн

25.08.2011

Враховувати у складі валових витрат витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності (крім тих, що підлягають амортизації) пункту медичного огляду найманих працівників може платник податку, у якого наявність пункту медичного огляду найманих працівників зумовлена законодавством або умовами колективного договору.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку платника податку відображаються витрати на утримання об'єктів соціальної інфраструктури та на заробітну плату працівників об'єктів соціальної інфраструктури?

25.08.2011

Витрати на утримання й експлуатацію об'єктів соціальної інфраструктури (зокрема, на оплату електроенергії, комунальних послуг, заробітну плату технічного персоналу й інші витрати, пов'язані з утриманням об'єкта в належному стані та його експлуатацією) включаються до складу валових витрат платника податку в повному обсязі. Щодо витрат на забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури (у тому числі витрат на виплату заробітної плати медичного, педагогічного, тренерського персоналу, працівників їдальні тощо), то такі витрати включаються до складу валових витрат платника податку в розмірі 50 % від суми понесених витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І. Чи має право платник податку (ВАТ) включити до складу ВВ витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури, якщо такі об’єкти ним приватизовано?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 І. Коротка: Якщо платник податку (ВАТ) здійснив приватизацію (отримав право власності) об’єктів соціальної інфраструктури, які раніше перебували у безстроковому безоплатному користуванні такого платника податку, то відсутні підстави для віднесення до складу валових витрат витрат...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ. Чи має право платник податку (ВАТ) включити до складу ВВ витрати на утримання, експлуатацію та забезпечення основної діяльності об'єктів соціальної інфраструктури, якщо такі об’єкти ним приватизовано?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 ІІ. (початок див.І) Повна: Відповідно до ст. 1 Закону України від 4 березня 1992 року № 2163-XII "Про приватизацію державного майна" (далі – Закон №2163) під поняттям "приватизація державного майна" розуміється відчуження майна, що перебуває у державній власності, і майна, що на...

Читати далі »