Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати внески на обов’язкове та добровільне соцстрахування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Як у податковому обліку платника податку відображаються суми відшкодування працівником підприємства частини вартості санаторно-курортної путівки, наданої фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які перера

25.08.2011

Платник податку не відображає валові доходи при отриманні коштів від працівника за санаторно-курортну путівку, надану такому працівнику Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, та валові витрати при їх перерахуванні до Фонду, оскільки ці кошти є власністю Фонду.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи діє п’ятивідсоткове обмеження ВВ платника податку щодо витрат за договорами довгострокового страхування життя працівників?

25.08.2011

Ні, не діє.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ науково-дослідного інституту виплачувані Пенсійному фонду суми різниці в пенсіях науковим працівникам?

25.08.2011

Витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" , не включаються до складу валових витрат платників податку на прибуток.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 У якому розмірі включаються до ВВ внески платника податку на обов'язкове страхування життя або здоров'я працівників?

25.08.2011

Внески платника податку на обов'язкове страхування життя або здоров'я працівників без обмежень відносяться до складу його валових витрат у випадках, передбачених законодавством (тобто у разі їх законодавчого встановлення).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ суми добровільних внесків, які сплачує платник податку за власний рахунок відповідно до договорів довгострокового страхування життя або недержавного пенсійного забезпечення найманої ФО?

25.08.2011

Платник податку має право віднести до складу валових витрат суму внесків відповідно до договору довгострокового страхування життя або будь-якого виду недержавного пенсійного забезпечення, здійснених за його рахунок, у визначеному підпунктом 5.6.2 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств” розмірі.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ працедавця суми внесків за договорами довгострокового страхування життя або недержавного пенсійного забезпечення найманої особи, здійснені за рахунок витрат на оплату праці такої особи за її дорученням?

25.08.2011

Якщо наймана особа доручає працедавцю здійснювати внески на довгострокове страхування життя або будь-який вид недержавного пенсійного забезпечення за рахунок витрат на оплату праці такої найманої особи, то такий працедавець не включає суму таких внесків до складу своїх валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ кошти, внесені платником податку за договорами пенсійних вкладів у зв’язку з проведенням експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд”?

25.08.2011

Кошти, внесені за договорами пенсійних вкладів за власний рахунок платника податку до 1 січня 2011 року у зв’язку з проведенням експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд”, включаються до валових витрат платника податку в розмірі, що не перевищує 10 відсотків валового доходу цього платника за звітний період.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включається до ВД сума попередньо сплачених страхових платежів (внесків, премій), якщо договір довгострокового страхування життя розірвано до закінчення граничного строку?

25.08.2011

Так.

Читати далі »

Діє до 20.07.2010 І. Чи включаються до ВВ суми внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на суму допомоги з тимчасової непрацездатності?

25.08.2011

Так, включаються.

Читати далі »

Діє до 20.07.2010 ІІ. Чи включаються до ВВ суми внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на суму допомоги з тимчасової непрацездатності?

25.08.2011

Діє до 20.07.2010 ІІ. (початок див. І) Повна: ... Що стосується оплати тимчасової непрацездатності, починаючи з шостого дня непрацездатності, то згідно із Законом України від 11.01.2001 N 2213-III "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" допомога...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як розрахувати, яку суму внесків за договором довгострокового страхування життя або недержавного пенсійного забезпечення найманої особи, сплачену платником податку добровільно за власний рахунок, можна включити до складу його ВВ?

25.08.2011

Суму внесків, сплачених у звітних кварталах (та наростаючим підсумком у звітному періоді), у розмірі, який не перевищує: - 15 відсотків від заробітної плати, нарахованої такій особі протягом відповідних звітних кварталів; - суми місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 гривень та помноженої на кількість місяців такого звітного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 У якому розмірі включаються до ВВ суми внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

25.08.2011

Суми зборів (внесків), нараховані на виплати з оплати праці найманих осіб, зазначені в пп. 5.6.1 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств”, у розмірах, встановлених законодавством у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як відображаються суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані на виплати заробітної плати працівників, зайнятих на роботах, пов'язаних із ремонтом (

25.08.2011

Витрати на оплату праці працівників, зайнятих на роботах по ремонту, реконструкції, модернізації та інших видах поліпшення основних фондів, а також суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нараховані на такі виплати, підлягають відображенню в податковому обліку платника податку у відповідності до пп. 8.7.1 п. 8.7 ст. 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включаються до складу ВВ витрати на виплату та доставку пільгових пенсій, які призначені працівникам за результатами атестації робочих місць за списком № 2 згідно з Законом України "Про пенсійне забезпечення"?

25.08.2011

Витрати платника податку на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до п. "б" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" включаються до складу валових витрат в якості збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І. Чи включаються до складу ВВ витрати на виплату і доставку пільгових пенсій, які призначені працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах або на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списк

25.08.2011

Оскільки діючим законодавством на підприємства покладено обов'язок щодо часткового відшкодування Пенс. фонду України витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до п. "а" ст.13 Закону N1788, то суми такого відшкодування, нараховані (сплачені) платником податку у відповідному відсотковому розмірі з метою оподаткування прирівнюються до збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та включаються до складу ВВ.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ. Чи включаються до складу ВВ витрати на виплату і доставку пільгових пенсій, які призначені працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах або на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списко

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 ІІ. (початок див.І) Повна: ... Порядок покриття витрат на виплату і доставку таких пенсій, встановлено п. 2 Прикінцевих положень Закону України від 09.07.03 №1058 "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон №1058). Так, згідно з цим пунктом підприємства...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включаються до складу ВВ суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, нараховані на виплату за цивільно-правовою угодою?

25.08.2011

Суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, нараховані на виплати фізичним особам за виконання робіт (послуг) згідно із договорами цивільно-правового характеру, включаються до складу валових витрат платника податку.Внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття нараховані на виплати фізичним особам за виконання робіт (послуг) згідно із договорами цивільно-правового характеру, включаються до складу валових витрат платника податку, якщо такі фізичні особи перебувають у трудових відносинах із таким платником податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи включаються до складу ВВ платника податку суми внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на суму допомоги з тимчасової непрацездатності?

25.08.2011

Так, включаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи включаються до складу ВВ платника податку суми внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на суму допомоги з тимчасової непрацездатності?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 ІІ. (початок див. І) Повна: ... Відповідно до п.7 Порядку оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів підприємства, установи, організації, затвердженого постановою Каб...

Читати далі »