Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати витрати на придбання торгових патентів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи зменшується податок на прибуток, отриманий від діяльності, яка підлягає патентуванню, на вартість придбаних торгових патентів?

25.08.2011

Податок з прибутку, отриманого від діяльності, яка підлягає патентуванню підлягає сплаті до бюджету у сумі, зменшений на вартість придбаних торгових патентів для здійснення цього виду діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи відображається в декларації з податку на прибуток за звітний період вартість придбаних торгових патентів, якщо такі патенти придбаваються у звітному періоді для здійснення діяльності в наступних податкових періодах?

25.08.2011

Так, в межах суми, що не перевищує податкових зобов’язань з податку на прибуток від виду діяльності, для якої придбано торговий патент.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи враховуються при зменшенні податкового зобов’язання поточного податкового періоду вартість торгових патентів, придбаних в попередніх податкових періодах поточного року, але неврахованих при зменшенні податкового зобов’язання, оскільки

25.08.2011

Податкова декларація за відповідний податковий період має включати підсумкові дані податкового обліку за весь податковий період, тобто при складанні декларації, наприклад, за півріччя ті показники, що увійшли до попередньої декларації - за перший квартал, мають бути враховані у відповідних рядках декларації за півріччя. Тобто, якщо платник податку зазначив вартість придбаних торгових патентів за видами діяльності, що підлягають патентуванню, у рядках А6, Б6, В6, Г6 таблиці 3 "Розрахунок вартості придбаних торгових патентів, що враховуються у зменшення податкового зобов'язання платника податку" додатка К6 до декларації за перший квартал, то вартість таких патентів має бути врахована при заповненні відповідних рядків зазначеного вище додатка до декларації за півріччя та при розрахунку підсумкових рядків А, Б, В, Г, В.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як в декларації з податку на прибуток головного підприємства та розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток філії відображаються витрати філії на придбання торгових патентів?

25.08.2011

Платники податків, які мають відокремлені підрозділи і сплачують консолідований податок на прибуток, у таблиці 2 додатка К6 Декларації та в Розрахунку відображають суми нарахованого податку на прибуток, які сплачуються головним підприємством за місцезнаходженням філій, вже зменшені на вартість патентів (в тому числі патентів, придбаних філіями).

Читати далі »