Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати витрати на придбання ліцензій та інших спеціальних дозволів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 16.11.2010 Чи включається до складу ВВ сума плати за ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор ?

25.08.2011

Так. У разі отримання ліцензії на провадження діяльності і проведення азартних ігор платники податку включають суми плати за ліцензію до складу валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включаються до складу ВВ витрати на оплату вартості спеціальних довідок та дозволів?

25.08.2011

Платникам податку дозволено включати до валових витрат будь-які витрати на придбання ліцензій та інших спеціальних дозволів, виданих державними органами для ведення господарської діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку витрати, пов’язані з проведенням сертифікації системи захисту інформації та безпеки відповідно до міжнародного стандарту (ISО)?

25.08.2011

Закон України "Про підтвердження відповідності" не встановлює вимог до виробників (постачальників) щодо обов’язкового проведення сертифікації системи захисту інформації та безпеки відповідно до міжнародного стандарту (ISО), тому її проведення має добровільний характер і витрати, понесені платником податку на таку сертифікацію, не включаються на складу валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ плата за дозвіл на працевлаштування нерезидентів?

25.08.2011

Витрати платника податку для отримання дозволу на використання праці іноземців включаються до складу валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку витрати на сертифікацію імпортованої продукції?

25.08.2011

Витрати на сертифікацію імпортованої продукції включаються до складу валових витрат платника податку –імпортера за умови, що процедура оцінки відповідності такої продукції (товару) стандартам, що діють в Україні, передбачена Законом України "Про підтвердження відповідності".

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включається до складу ВВ аудиторської фірми оплата за проведення сертифікації осіб, які перебувають у трудових відносинах з такою фірмою (працівників)?

25.08.2011

Витрати, понесені аудиторською фірмою на проходження сертифікації особами, які перебувають у трудових відносинах з такою фірмою, є фінансуванням особистих потреб фізичних осіб і відповідно не включаються до складу валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 І.Чи включаються до складу валових витрат платника податку (орендаря, орендодавця) витрати на сертифікацію та оцінювання готельних послуг, якщо готельні послуги надаються орендарем цілісного майнового готельного комплексу?

25.08.2011

Витрати на здійснення обов'язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення та оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії відносяться до валових витрат платника податку – власника готелю, що надає готельні послуги. Платник податку, який надає готельні послуги з використанням орендованого цілісного майнового готельного комплексу, не може виступати заявником на оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії (лише щодо сертифікації послуг з розміщення) та не може отримати свідоцтво про встановлення готелю відповідної категорії, тому такий платник податку-орендар формує валові витрати тільки на вартість сертифікації послуг з розміщення. Орендодавець - власник готелю (засобу розміщення), який не є виконавцем послуг (не надає готельні послуги) та не виступає заявником на сертифікацію послуг з тимчасового розміщення (лише щодо оцінювання засобу розміщення), включає до складу валових витрат лише вартість оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 ІІ.Чи включаються до складу валових витрат платника податку (орендаря, орендодавця) витрати на сертифікацію та оцінювання готельних послуг, якщо готельні послуги надаються орендарем цілісного майнового готельного комплексу?

25.08.2011

Діє до 01.04.2011 ІІ.(початок див.І) Повна: ... Присвоєння об'єктам туристичної інфраструктури (готелям, іншим об'єктам, призначеним для надання послуг з розміщення, закладам харчування, курортним закладам тощо) категорії якості та рівня обслуговування передбачено ст. 19 Закону України від 15 ве...

Читати далі »