Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Валові витрати офшорні зони

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.04.2011 Чи розповсюджуються вимоги щодо застосування звичайних цін на операції з нерезидентами, які мають офшорний статус?

25.08.2011

Так. Положення пп. 7.4.1, 7.4.2 п.7.4 статті 7 Закону № 334 щодо визначення звичайних цін поширюється на операції з особами, які не є платниками податку, у тому числі, з нерезидентами, які мають офшорний статус.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Які особливості включення до складу ВВ платника податку витрат з придбання товарів (робіт, послуг) у нерезидентів, які мають офшорний статус?

25.08.2011

Підприємство-резидент, яке придбало товар для власної господарської діяльності у нерезидента, який розміщений в офшорній зоні, має право віднести до складу валових витрат 85% від вартості придбаних товарів (робіт, послуг).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи поширюються вимоги п. 18.3 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" щодо відображення у податковому обліку 85 відсотків понесених витрат на ОФ, що придбані у нерезидентів, які мають офшорний статус?

25.08.2011

Оскільки витрати на придбання основних фондів не відносяться до складу валових витрат, а підлягають амортизації, то платник податку у разі придбання основних фондів у нерезидентів, які мають офшорний статус, може віднести витрати на придбання такого основного фонду на збільшення балансової вартості відповідної групи основних фондів (окремого об'єкта основних фондів групи 1) з подальшою амортизацією таких витрат.

Читати далі »