Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Порядок врегулювання безнадійної (сумнівної) заборгованості »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображається кредиторська заборгованість, за якою минув строк позовної давності, у разі отримання попередньої оплати товарів (робіт, послуг)?

Надрукувати документ
25.08.2011

У відповідності до п.1.25 ст.1 Закону України від 28.12.1994р. № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.1997р. №283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон №334) заборгованість по зобов’язаннях, за якою минув строк позовної давності, відноситься до безнадійної заборгованості. Згідно з пп. 1.22.1 ст.1 Закону №334 сума заборгованості платника податку перед іншою юридичною або фізичною особою, що залишилася не стягнутою після закінчення строку позовної давності, вважається безповоротною фінансовою допомогою. Безповоротна фінансова допомога відображається у складі валових доходів з урахуванням ПДВ (пп. 4.1.6 Закону №334). У декларації з податку на прибуток, форма та порядок складання якої затверджені наказом ДПА України від 29.03.2003 №143 зі змінами та доповненнями, сума такої заборгованості зазначається в рядку 01.6 "Інші доходи". Разом з цим раніше відображені валові доходи за одержаним авансом необхідно сторнувати на дату закінчення строку позовної давності. У декларації з податку на прибуток таке коригування слід відобразити в рядку 01.1 зі знаком "-".


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.