Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Порядок врегулювання безнадійної (сумнівної) заборгованості »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображається дебіторська заборгованість від продажу бюджетній організації товарів (робіт, послуг), за якою минув строк позовної давності?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.1.25 ст.1 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року № 283/97-ВР зі змінами та доповненнями, далі – Закон) заборгованість щодо зобов’язань, за якою минув строк позовної давності, відповідає ознакам безнадійної заборгованості. Платник податку може включити суму такої заборгованості до складу валових витрат лише в разі, якщо ним було прийнято заходи щодо її стягнення, які не призвели до позитивного наслідку (пп.5.2.8 п.5.2 ст.5 Закону). Відповідно до пп.11.3.5 п.11.3 ст.11 Закону датою збільшення валового доходу в разі продажу товарів (робіт, послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата надходження таких коштів на поточний рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якому іншому вигляді, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов’язаннями перед таким бюджетом. Отже, оскільки платник податку від продажу товарів (робіт, послуг) бюджетній організації оплати не отримав, валовий дохід у такого платника на дату відвантаження товарів (фактичного надання робіт, послуг) не збільшувався. Враховуючи те, що вартість товарів (робіт, послуг), поставлених бюджетній організації, вже була частково врахована у складі валових витрат платника податку при придбанні товару (здійсненні робіт, виконанні послуг), такий платник може збільшити валові витрати на суму дебіторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, лише в частині, що не була раніше віднесена до складу валових витрат, за умови вжиття ним заходів щодо стягнення заборгованості. При цьому, валовий дохід по закінченню строку позовної давності на суму вартості товарів (робіт, послуг), відвантажених (наданих) бюджетній організації без отримання оплати, не збільшується.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.