Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Порядок врегулювання безнадійної (сумнівної) заборгованості »

Діє до 01.04.2011 Чи підлягає врегулюванню згідно зі ст.12 ЗУ "Про оподаткування прибутку підприємств" заборгованість, що виникла внаслідок не повернення банком коштів, які розміщені на рахунку платника податку відповідно до договору про розрахунково-к

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.04.2011 Повна та коротка відповіді ідентичні: Відповідно до ст.7 Закону України від 5 квітня 2001 року N 2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" банки мають право відкривати своїм клієнтам (крім банків) вкладні (депозитні) і поточні рахунки. Вкладний (депозитний) рахунок - рахунок, що відкривається банком клієнту на договірній основі для зберігання коштів, що передаються клієнтом банку в управління на встановлений строк та під визначений процент (дохід) відповідно до умов договору. Поточний рахунок - рахунок, що відкривається банком клієнту на договірній основі для зберігання коштів і здійснення розрахунково-касових операцій за допомогою платіжних інструментів відповідно до умов договору та вимог законодавства України. Згідно з вимогами Цивільного кодексу України установи банків відкривають своїм клієнтам вкладні (депозитні) рахунки на підставі договору банківського вкладу (ст.1058) та поточні рахунки на підставі договору банківського рахунку (ст.1066). При цьому банк має право використовувати кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами, та не має права визначати і контролювати напрями використання коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися коштами на власний розсуд . Відповідно до пп. 7.9.1 – 7.9.2 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР) операції із вкладення коштів на депозитний рахунок та повернення основної суми депозиту на поточний рахунок не відображаються в податковому обліку ні у валових доходах, ні у валових витратах. Отже, заборгованість, що виникла внаслідок не повернення банком коштів, які розміщені на депозитному рахунку або на рахунку платника податку відповідно до договору про розрахунково-касове обслуговування, в податковому обліку платника податку не відображається.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.