Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Амортизація основні фонди »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображається продаж платником ЄП ОФ, введеного в експлуатацію у період, коли підприємство перебувало на ЄП, якщо часткову оплату отримано на ЄП, а остаточно розрахунки здійснювались на загальної системі оподатку

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” із змінами та доповненнями (далі – Указ) об’єктом оподаткування для суб’єктів підприємницької діяльності — юридичних осіб, які сплачують єдиний податок, вважається сума виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг), фактично отримана суб’єктом підприємницької діяльності на розрахунковий рахунок або (та) в касу за здійснення операцій з продажу продукції (товарів, робіт, послуг). Суб'єкти малого підприємництва - юридичні особи нараховують амортизацію на основні фонди та нематеріальні активи згідно з нормами Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 "Основні засоби" затверджене наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 N 92. При реалізації платником єдиного податку - юридичною особою основних фондів, єдиним податком оподатковується виручка, яка визначається як різниця між сумою, отриманою від реалізації цих фондів та їх залишковою вартістю на момент продажу. Оподаткування операцій з основними фондами при переході на загальну систему оподаткування здійснюється за правилами, визначеними ст. 8 Закону України від 28 грудня 1994 року № 334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР зі змінами та доповненнями, далі – Закон). Враховуючи викладене, отримана після переходу на загальну систему оподаткування оплата (часткова оплата) за основні фонди, що відвантажувались під час перебування на спрощеній системі оподаткування, включається до складу валових доходів, оскільки основного фонду на момент переходу на загальну систему оподаткування у підприємства не обліковувалось.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.