Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Амортизація основні фонди »

Діє до 01.04.2011 Чи може філія – самостійний платник податку на прибуток, яка не є ЮО, нараховувати амортизаційні відрахування на вартість ОФ, переданих такій філії головним підприємством?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з пп. 8.1.1 п. 8.1 ст. 8 Закону України від 28.12.1994 р. №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (у редакції Закону України від 22.05.1997 р. № 283/97-ВР зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 334) під терміном "амортизація" основних фондів i нематеріальних активів слід розуміти поступове віднесення витрат на їх придбання, виготовлення або поліпшення, на зменшення скоригованого прибутку платника податку у межах норм амортизаційних відрахувань. Крім того, відповідно до пп. 8.1.2 п. 8.1 ст. 8 Закону №334 амортизації підлягають витрати на придбання основних фондів та нематеріальних активів для власного виробничого використання. Підпунктом 8.2.1 п. 8.2 ст. 8 Закону № 334 встановлено, що під терміном "основні фонди" слід розуміти матеріальні цінності, що використовуються у господарській діяльності платника податку протягом періоду, який перевищує 365 календарних днів з дати введення в експлуатацію таких матеріальних цінностей, та вартість яких поступово зменшується у зв’язку з фізичним або моральним зносом. Отже, якщо філія, що є самостійним платником податку на прибуток, здійснила витрати на придбання або виготовлення об’єктів основних фондів, то така філія має право здійснювати нарахування амортизації на такі основні фонди за умови використання їх у господарській діяльності філії. Якщо витрати на придбання або виготовлення основних фондів понесені головним підприємством, то незалежно від використання зазначених основних фондів у господарській діяльності філії, нарахування амортизації буде здійснюватись головним підприємством.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.