Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Амортизація основні фонди »

Діє до 01.04.2011 Як визначається балансова вартість ОФ та нематеріальних активів у платника податку, який перейшов з ЄП на загальну систему оподаткування, якщо під час перебування на ЄП платником було проведено згідно з правилами ведення бухгалтерського

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Указу Президента України від 03.07.98 №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” зі змінами і доповненнями перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, суб'єкти малого підприємництва - юридичні особи нараховують амортизацію на основні фонди згідно з правилами бухгалтерського обліку, податкову амортизацію не нараховують. При переході на загальну систему оподаткування нарахування податкової амортизації здійснюється за правилами, визначеними ст. 8 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97-ВР зі змінами та доповненнями, далі – Закон). Відповідно до пп. 8.1.1 п. 8.1 ст. 8 Закону під терміном "амортизація" основних фондів і нематеріальних активів слід розуміти поступове віднесення витрат на їх придбання, виготовлення або поліпшення, на зменшення скоригованого прибутку платника податку у межах норм амортизаційних відрахувань, установлених цією статтею. Оскільки збільшення балансової вартості основних фондів відбулося за рахунок індексації згідно з правилами ведення бухгалтерського обліку, а в податковому обліку згідно з пп. 8.1.1 п. 8.1 ст. 8 Закону амортизації підлягають витрати на придбання, виготовлення або поліпшення основних фондів, то платник немає підстав для врахування бухгалтерської індексації у податковому обліку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.