Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Амортизація основні фонди »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображаються витрати на придбання нерухомості з метою її подальшого демонтажу та будівництва нових ОФ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп.8.2.1 п.8.2 ст.8 Закону України від 28.12.94 р. №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.97 р. №283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон №334) під терміном "основні фонди" слід розуміти матеріальні цінності, що призначаються платником податку для використання у господарській діяльності платника податку протягом періоду, який перевищує 365 календарних днів з дати введення в експлуатацію таких матеріальних цінностей, та вартість яких перевищує 1000 гривень і поступово зменшується у зв'язку з фізичним або моральним зносом. Невиробничими фондами виступають капітальні активи, які не використовуються у господарській діяльності платника податку. До таких невиробничих фондів, зокрема, відносяться капітальні активи (або їх структурні компоненти), які підпадають під визначення групи 1 основних фондів згідно із пп.8.2.2 цієї статті, тобто будівлі, споруди тощо. Пп.8.1.4 п.8.1 ст.8 Закону №334 визначено, що витрати на придбання невиробничих фондів не підлягають амортизації та провадяться за рахунок відповідних джерел фінансування. Лише у разі продажу невиробничих фондів одночасно з включенням до валового доходу платника податку доходу, отриманого (нарахованого) від продажу у складі валових витрат відображається сума витрат, пов'язаних із придбанням (виготовленням) таких невиробничих фондів (без врахування зносу) та їх поліпшенням. Отже, не підлягають амортизації та провадяться за рахунок відповідних джерел фінансування витрати, понесені на придбання будівлі, що не використовується в господарській діяльності (невиробничий фонд). Відповідно до пп.3.1.3 Правил визначення вартості будівництва (ДБН Д.1.1-1-2000), затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27.08.2000 р. № 174, при визначенні кошторисної вартості будівництва до будівельних робіт відносяться: роботи з підготовки території будівництва: вирубка лісу і чагарнику, корчування пнів, планування території, намивання грунту та інші роботи зі створення рельєфу, знесення будівель тощо. Отже, знесення будівель включається окремим розділом до проекту і кошторису будівництва основної будівлі. Враховуючи викладене, витрати на придбання нерухомості з метою її подальшого демонтажу у податковому обліку не відображаються. Витрати на демонтаж такої нерухомості будуть віднесені на первинну вартість об'єкта основного фонду 1 групи за умови, що такий об’єкт відповідає визначенню основного фонду згідно з пп. 8.2.1 п. 8.2 ст. 8 Закону №334.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.