Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Амортизація операції із землею

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображається операція з придбання земельної ділянки як окремого об’єкта власності ?

25.08.2011

Вартість землі не підлягає включенню до валових витрат чи до сукупної вартості основного фонду групи 1.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображається операція з придбання об’єкта нерухомості разом із земельною ділянкою?

25.08.2011

У разі коли об’єкт нерухомого майна придбавається платником податку разом із землею, яка знаходиться під таким об’єктом, амортизації підлягає сукупна вартість такого основного фонду та такої землі за нормами, визначеними цією статтею 8 для основних фондів групи 1, тобто за нормою 2 відсотки щоквартально (за умови, що такі основні фонди придбані після 01.01.2004р. та не були раніше в експлуатації).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображаються операцїї з продажу землі, яка отримана у власність у процесі приватизації?

25.08.2011

До складу валових доходів включається позитивна різниця між сумою доходу, отриманого внаслідок такого продажу, та сумою оціночної вартості такої землі, визначеної згідно зі встановленою методикою вартісної оцінки земель з урахуванням коефіцієнтів її функціонального використання на момент такого продажу.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображаються операції з продажу або купівлею землі як окремого об’єкта власності?

25.08.2011

Витрати, пов'язані з придбанням землі як окремого об’єкта власності, не підлягають включенню до валових витрат звітного податкового періоду або до групи основних фондів з метою амортизації. Якщо такий окремий об'єкт власності продається, платник податку включає до складу валових доходів позитивну різницю між сумою доходу, отриманого внаслідок такого продажу, та сумою витрат, пов'язаних із купівлею такого окремого об'єкта власності, збільшених на коефіцієнт індексації У разі коли витрати (з урахуванням індексації), понесені у зв'язку з придбанням такого об'єкта власності, перевищують доходи, отримані внаслідок його продажу, збиток від такої операції не включається до складу валових витрат та покривається за рахунок власних джерел платника податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включається до складу ВВ орендаря вартість нормативної грошової оцінки землі, яка зазначається в договорі оренди землі комунальної власності?

25.08.2011

Оскільки платники податку до укладення договору оренди землі не є землекористувачами або землевласниками, то віднесення до складу валових витрат орендаря вартості нормативної грошової оцінки, як витрат, пов’язаних з власною господарською діяльністю орендаря, є неправомірним.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку відображаються витрати на капітальне поліпшення земельної ділянки?

25.08.2011

Витрати на капітальні поліпшення земельної ділянки, не пов'язані з будівництвом, а саме: іригація, осушення, збагачення та інші подібні капітальні поліпшення землі підлягають амортизації. Вартість капітального поліпшення землі відповідно до пп.8.2.2 п.8.2 ст.8 Закону №334 відноситься в податковому обліку до 1 групи основних фондів.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи включаються до складу ВВ платника податку – власника земельної ділянки витрати, понесені у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки?

25.08.2011

Якщо зміна цільового призначення земельної ділянки, що здійснюється платником податку на прибуток – власником земельної ділянки, пов’язана з господарською діяльністю такого платника податку, то витрати, понесені у зв’язку зі зміною цільового призначення, можуть бути включені до складу валових витрат.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як у податковому обліку платника податку - землевласника відображається безоплатна передача прав власності на земельну ділянку органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування?

25.08.2011

При відмові від права власності на земельну ділянку збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення зобов'язань, які призводять до зростання власного капіталу, у платника податку – землевласника не відбувається, і відповідно валовий доход не виникає. При цьому витрати, понесені у зв'язку з придбанням такої земельної ділянки, не враховуються у податковому обліку платника податку.

Читати далі »