Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Оподаткування окремих платників податків, для яких встановлені пільги в оподаткуванні

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.04.2011 Який період вважається попереднім звітним (податковим) періодом для отримання пільги щодо податку на прибуток підприємствам та організаціям, які засновані громадськими організаціями інвалідів?

25.08.2011

З метою отримання пільги підприємствами та організаціями громадських організацій інвалідів у звітному періоді (календарний квартал, півріччя, три квартали, рік) при визначенні критеріїв для надання пільг щодо податку на прибуток попереднім звітним періодом вважається, відповідно рік, квартал, півріччя, три квартали.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Яка відповідальність передбачена за порушення вимог застосування пільги підприємствами та організаціями громадських організацій інвалідів?

25.08.2011

За порушення вимог застосування пільги підприємствами та організаціями громадських організацій інвалідів передбачено, що такі організації зобов'язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням рівня інфляції, а також штраф згідно із законом

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який орган надає дозвіл на право користування пільгою щодо податку на прибуток підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів?

25.08.2011

Дозвіл на право користування пільгою підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів надається міжвідомчою Комісією з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Які підприємства та організації громадських організацій інвалідів звільняються від оподаткування прибутку підприємств?

25.08.2011

Звільняється від оподаткування прибуток підприємств та організацій, де протягом попереднього звітного (податкового) періоду кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менше 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менше 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці, що відносяться до складу валових витрат виробництва (обігу).

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який порядок заповнення декларації з податку на прибуток підприємствами, що мають пільги з податку на прибуток відповідно до п.7.13 ст.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств"?

25.08.2011

У декларації з податку на прибуток підприємства для відображення суми такого прибутку, звільненого від оподаткування, передбачено рядок 10 декларації, а також додаток К5 до нього, який містить розрахунок прибутку, що звільняється від оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи діє у 2009 році пільга щодо звільнення прибутку, отриманого платниками від діяльності з виготовлення на території України книжкової продукції, згідно з пп. 7.13.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств"?

25.08.2011

Прибуток видавництв, видавничих організацій, підприємств поліграфії, отриманий такими платниками від діяльності з виготовлення на території України книжкової продукції, за перший квартал, півріччя та три квартали 2009 року має оподатковуватись на загальних засадах. Пільги, передбачені Порядком №1643, застосовуються починаючи з четвертого кварталу 2009 року та відображаються в декларації з податку на прибуток за 2009 рік.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Підприємство займається розповсюдженням книжкової продукції. Чи діє пільга з податку на прибуток для такого підприємства?

25.08.2011

Ні. Від оподаткування звільняється лише прибуток від діяльності з виготовлення книжкової продукції.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна вивільнені у зв’язку із застосуванням пільги для видавництва кошти використовувати на поточний ремонт та придбання матеріалів?

25.08.2011

Ні. Суми коштів, вивільнених у зв'язку з наданням податкових пільг, спрямовуються суб'єктом господарської діяльності - платником податків на переоснащення видавничо-поліграфічної бази, розроблення і запровадження новітніх технологій, розширення виробництва книжкової продукції в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи передбачені законодавством пільги в оподаткуванні податком на прибуток для виробництва та реалізації продуктів дитячого харчування?

25.08.2011

Прибуток, отриманий від продажу на митній території України спеціальних продуктів дитячого харчування власного виробництва, спрямований на збільшення обсягів виробництва та зменшення роздрібних цін таких продуктів, звільняється від оподаткування податком на прибуток підприємств.

Читати далі »

Діє до 04.11.2009 Чи діє у 2009 році пільга щодо звільнення прибутку, отриманого платниками від діяльності з виготовлення на території України книжкової продукції, згідно з пп. 7.13.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств"?

25.08.2011

Оскільки наразі відсутні необхідні умови для застосування пільги згідно до пп. 7.13.7 п. 7.13 ст. 7 Закону №334, прибуток видавництв, видавничих організацій, підприємств поліграфії, отриманий такими платниками від діяльності з виготовлення на території України книжкової продукції, має оподатковуватись на загальних засадах.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який порядок звільнення від оподаткування податком на прибуток операцій з продажу товарів, виконання робіт та надання послуг на митній території України, які виконуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, що надається для перетво

25.08.2011

Для звільнення від оподаткування податком на прибуток операцій з продажу товарів, виконання робіт та надання послуг на митній території України, які виконуються за рахунок міжнародної технічної допомоги, що надається для перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, платники податку мають отримати від Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України довідку, яка підтверджує право на пільгове оподаткування.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Чи мають право Верховна Рада Автономної Республіки Крим і сільські, селищні, міські ради встановлювати додаткові пільги щодо загальнодержавного податку на прибуток підприємств комунальної власності?

25.08.2011

Відповідно до ст. 15 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року №283/97–ВР із змінами та доповненнями) ставки податку на прибуток, пільги щодо податку, об'єкт оподаткування, порядок обчислення опод...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Які пільги з податку на прибуток передбачені для платників податків, що здійснюють діяльність, пов’язану з енергозбереженням?

25.08.2011

Податкові пільги з податку на прибуток для платників податків, що здійснюють діяльність, пов’язану з енергозбереженням, визначені п. 7.21 ст. 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств".

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який порядок оподаткування з 1 січня 2010 року прибутку виробників біопалива, отриманого від продажу біопалива? Чи поширюються норми пп. 7.13.10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" на операції продажу біопалива нерези

25.08.2011

Тимчасово, строком на 10 років, починаючи з 1 січня 2010 року звільняється від оподаткування прибуток виробників біопалива, отриманий від продажу біопалива. Виробники біопалива повинні вести окремий облік доходів, які звільняються від оподаткування, згідно з пп. 7.20 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств". Норми пп. 7.13.10 п. 7.13 ст. 7 цього Закону не містять обмежень щодо звільнення від оподаткування прибутку виробників біопалива, отриманого від продажу біопалива нерезидентам.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи оподатковуються доходи не від продажу товарів, робіт, послуг (проценти, фінансова допомога, доходи від операцій з цінними паперами, доходи від операцій з борговими вимогами та зобов’язаннями тощо), отримані підприємством (організацією

25.08.2011

Оскільки звільняється від оподаткування лише прибуток підприємств та організацій громадських організацій інвалідів від продажу товарів (робіт, послуг), то інші доходи, які не є доходом від продажу товарів (робіт, послуг) та включаються до складу валового доходу, повинні відображатись в декларації з податку на прибуток підприємства та оподатковуватись податком на прибуток на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Який порядок оподаткування та які терміни подання декларації з податку на прибуток суб’єктами космічної діяльності (у тому числі при проведенні інших видів діяльності)?

25.08.2011

Для суб'єктів космічної діяльності, які мають ліцензію на право її здійснення, податковим періодом оподаткування їх прибутку є звітний податковий рік незалежно чи здійснюють такі суб’єкти інші види діяльності. При цьому, декларація з податку на прибуток суб'єктами космічної діяльності подається протягом 60 календарних днів, наступних за звітним податковим роком.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Який порядок оподаткування та які терміни подання декларації з податку на прибуток суб’єктами космічної діяльності (у тому числі при проведенні інших видів діяльності)?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: ... Податковий облік приросту (убутку) балансової вартості запасів, що використовуються з метою здійснення космічної діяльності, встановлений п.5.9 ст.5 цього Закону, провадиться за наслідками звітного податкового року, а решта запасів підлягає коригува...

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право підприємство громадської організації інвалідів, яке користується пільгою згідно з пп. 7.12.1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", скористатися такою пільгою у разі застосування пп. 12.1.5 цього Закону?

25.08.2011

та

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Який порядок оподаткування доходів суб’єкта літакобудування, який застосовує п. 22.31?, у разі отримання оплати за виробництво літаків щодо яких до 01.01.2010р використано довгостроковий договір?

25.08.2011

Платник податку - суб'єкт літакобудування, який застосовував до договору, укладеного до 1 січня 2010 року, особливий порядок оподаткування згідно з нормами п.7.10 ст.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" повинен до завершення довгострокового контракту дотримуватись вимог цього пункту.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи має право платник податку користуватись пільгою, що передбачена пп.7.13.10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", з початку року, якщо свідоцтво про належність палива до альтернативного отримано пізніше?

25.08.2011

Виробники біологічного палива мають застосовувати пільгу, передбачену пп.7.13.10 п.7.13 ст.7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", від дати отримання свідоцтва, яким підтверджується належність палива до альтернативного.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як виробники біопалива мають використовувати кошти, що звільнені від оподаткування?

25.08.2011

Суми коштів, вивільнених у зв'язку з наданням податкової пільги, яка надана виробникам біопалива, мають цільове призначення та спрямовуються платником податку на здешевлення вартості продукції.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Як відображається отримання коштів на безповоротній основі державним підприємством - розпорядником від Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за кодом 1

25.08.2011

Кошти, отримані платником податку з бюджету за кодом економічної класифікації видатків бюджету 1172, включаються до складу валового доходу такого платника та відповідно до складу валових витрат у разі їх цільового використання та зв’язку з господарською діяльністю за умови належного документального підтвердження.

Читати далі »

Діє до 01.04.2011 Чи мають пільги з податку на прибуток з 01.01.2011р. підприємства, що надають готельні послуги, відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку та підготовки готельної інфраструктури до проведення

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до абз."а" пункту 17 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 2 грудня.2010 року №2755-VI тимчасово, строком на 10 років, починаючи з 1 січня 2011 року звільняються від оподаткування прибуток суб'єкта господарської діяльності, отри...

Читати далі »