Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на прибуток підприємств » Звітність зайво сплачені суми податку (повернення)

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.04.2011 Як платник податку може повернути переплату з податку на прибуток, яка виникла в зв‘язку з наданням уточнюючих розрахунків?

25.08.2011

За вибором платника податку повернення надмірно сплаченого податку на прибуток з відповідного бюджету здійснюється протягом 10 робочих днів з моменту отримання податковим органом відповідної заяви платника податку або переплата з податку підлягає зарахуванню на зменшення платежів до цього бюджету майбутніх періодів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна повернути податок на прибуток, сплачений із суми надмірно розподіленого прибутку від спільної діяльності?

25.08.2011

Надмірно розподілений прибуток 2006 р. від спільної діяльності не переносився до Звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи за I квартал 2007 р.,тобто не підлягає поверненню або зарахуванню у зменшення прибутку від спільної діяльності майбутніх періодів. З 1 кварталу 2007 року сума надмірно сплаченого податку на прибуток, отриманого учасниками спільної діяльності, може бути повернена за умови подання заяви на таке повернення не пізніше 1095 дня, наступного за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи враховується наявна переплата з податку на прибуток в оплату авансового внеску з податку на прибуток, нарахованого на суму дивідендів?

25.08.2011

Врахування наявної переплати з податку на прибуток в оплату авансового внеску з податку на прибуток нормами п. 7.8 ст. 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" не передбачено. В рахунок оплати авансового внеску з податку на прибуток, нарахованого на суму дивідендів, враховуються платежі платника податку, в розрахункових документах яких у полі "Призначення платежу" зазначено код 125 та сплата авансових внесків, нарахованих на суму дивідендів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 На яку дату у картці особового рахунку платника податку виникає переплата, якщо у декларації з податку на прибуток за звітний період задекларовано меншу суму податкового зобов’язання ніж у попередньому податковому періоді? Чи нараховують

25.08.2011

Оскільки переплата виникає у картці особового рахунку платника податку за датою граничного терміну сплати відповідних зобов’язань, то зарахування такої переплати в рахунок погашення донарахованих під час документальної перевірки податків та штрафів до дати її виникнення не можливо. Отже, органами податкової служби нараховуються штрафні санкції та пеня від дати граничного терміну податкових зобов’язань, що нараховані за актом документальної перевірки, до дати сплати податкового боргу.

Читати далі »